Savā paziņojumā Remplinga skaidroja, ka vēlējusies norādīt uz vienādām iespējām tikt nominētam balvai. «Es vienkārši biju vēlējusies teikt, ka ideālā pasaulē katram sniegumam tiks dotas vienādas iespējas izskatīšanai,» teica Remplinga.
Aktrise norādīja, ka daudzveidība kino industrijā ir nozīmīga problēma, kuru ir jārisina. Viņa kā apsveicamas vērtēja arī ASV Kinoakadēmijas rosinātās pārmaiņas, līdz 2020. gadam dubultot sieviešu un minoritāšu pārstāvniecību Kinoakadēmijas biedru vidū.
Kā ziņots, lai veicinātu daudzveidību ASV kinoakadēmijas valdē, tajā darbu sāks trīs jauni valdes locekļi. Tajā pašā laikā Kinoakadēmija lēmusi, ka balsošanas tiesības tiks atņemtas tiem Kinoakadēmijas biedriem, kuri kino industrijā pēdējā desmitgadē vairāk aktīvi nav darbojušies.
Ņemot vērā to, ka jau otro gadu «Oskara» nomināciju sarakstā nav pārstāvēti melnādainie aktieri, Kinoakadēmija vēlas savās rindās iekļaut jaunus, profesionālus biedrus, kuri pārstāvētu sievietes un minoritātes. Paredzēts, ka tiesības balsot katram jaunajam biedram tiks piešķirtas uz desmit gadiem, bet, ja biedrs vēl joprojām aktīvi darbosies kino industrijā, tās varēs arī pagarināt. Balsošanas tiesības uz mūžu biedri iegūs pēc trim desmit gadu termiņiem, kā arī tad, ja iegūs «Oskara» balvu vai būs tai nominēti.