Elmārs Seņkovs iestudē populāro darbu «Zēns»

TVNET
Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.
Foto: publicitātes

Latvijas Nacionālā teātra LMT Jaunajā zālē režisors Elmārs Seņkovs iestudē Huana Majorgas «Zēnu». Pirmizrāde 14.janvārī.

Populārā spāņu mūsdienu dramaturga Huana Majorgas luga, kuras oriģinālais nosaukums ir «Zēns no pēdējā sola», ir pirmiestudējums Latvijā, bet lielu popularitāti tas guvis ar ievērojamā franču režisora Fransuā Ozona filmu «Mājā».

Tas ir stāsts par skolotājiem un skolniekiem, par tēviem un dēliem, par cilvēkiem, kas redzējuši jau pārāk daudz, un cilvēkiem, kas vēl tikai mācās skatīties. Darbs par baudu, ko sagādā ieskatīšanās svešās dzīvēs, un par risku, ko rada iespēja sajaukt dzīvi ar literatūru.

Huans Majorka ir izrādījis lielu interesi par Elmāra Seņkova izrādes ieceri un decembrī divas dienas viesojās Latvijā, lai tiktos gan ar izrādes režisoru, gan visu radošo grupu.

Lomās: Ivars Puga, Ināra Slucka, Uldis Siliņš, Igors Šelegovskis, Jurģis Spulenieks, Kārlis Reijers, Juris Hiršs un Zane Jančevska.

Izrādes scenogrāfe un video koncepcijas autore Evija Pintāne, kostīmu māksliniece Marija Rozīte-Vītola, komponists Edgars Mākens, gaismu mākslinieks Oskars Pauliņš, Lindas Ģībietes video.

Nepalaid garām!

Uz augšu