Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Meta Deimona «Marsietis» saglabā pirmo vietu

TVNET/LETA
Meta Deimona «Marsietis» saglabā pirmo vietu
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Neskatoties uz panīkumu komerciālā ziņā, Ziemeļamerikas kinoteātros veiksmīgi turpina startēt Ridlija Skota (Ridley Scott) jaunā fantastikas filma «The Martian» («Marsietis»), kurā galvenajā lomā iejuties Holivudas zvaigzne Mets Deimons (Matt Damon). Filma saglabājusi kinoteātru topa 1. vietu otro nedēļu pēc kārtas, kopumā 1. vietā aizvadot jau četras nedēļas

(papildināts viss teksts)

Pirmās divas vietas nemainīgas. «Marsietis» iekasējis nieka 11,4 miljonus dolāru, apsteidzot bērnu šausmu filmu «Goosebumps» («Zosāda») ar Džeku Bleku galvenajā lomā.

«Marsietis»: Neveiksmīgā NASA ekspedīcijā uz Marsu astronauts Marks Veitnijs (Mets Deimons) šķietami iet bojā, taču, kā vēlāk izrādās, ir palicis dzīvs. Ko darīt vienam pašam uz Marsa? Kā izdzīvot? Kā sazināties ar Zemi?

«Zosāda»: Pusaudzis Zaks ir sarūgtināts par ģimenes pārcelšanos uz provinciālo pilsētiņu, taču iepazīšanās ar burvīgo kaimiņieni Hannu mazina viņa neapmierinātību. Drīz atklājas, ka Hannas tēvs ir neviens cits kā Roberts Stains - pazīstamais rakstnieks, populārās grāmatu sērijas «Zosāda» autors. Stainam ir šausmīgs raksturs, taču vēl šausmīgāks izrādās viņa noslēpums – visi briesmoņi, kas aprakstīti rakstnieka grāmatās, ir reāli. Un Stains ir spiests turēt viņus visus ieslēgtus savu grāmatu lapās. Grūti iedomāties, kas notiks, ja mošķi tiks laukā...

Un arī nemainīgi trešajā vietā Stīvena Spīlberga trilleris «Spiegu tilts» («Bridge of Spies»). Tam izdevies iekasēt 8 miljonus.

Anotācija: Dramatiskā trillera notikumi, kuri balstīti uz vēsturiskiem faktiem, stāsta par Bruklinas advokātu Džeimsu Donovanu, kurš tiek ierauts aukstā kara epicentrā. Kļūstot par aizstāvi ASV apcietinātam PSRS spiegam, CIP nosūta Donovanu veikt praktiski neiespējamu uzdevumu - panākt vienošanos par PSRS notvertā amerikāņu pilota atbrīvošanu.

Latvijas kinoteātros šī filma ar Tomu Henksu no 27. novembra.

Amerikāņu aktiera Vina Dīzela (Vin Diesel) asa sižeta filma «Pēdējais raganu mednieks» («The Last Witch Hunter») numur 6, bet 2012. gada animācijas filmas «Hotel Transylvania» turpinājums «Viesnīca «Transilvānija» 2» («Hotel Transylvania 2») numur 4.

Pa vidu, 5. vietā iespraucies Bredlija Kūpera (Bradley Cooper) šefpavāra grāvējs «Burnt». Iekasēti tikai 5 miljoni. Bez Kūpera filmā spēlē tādi aktieri kā Sjenna Millere, Uma Tūrmane, Emma Tompsone, Omārs Saijs un Alīsija Vikandere.

Savukārt komēdija «Our Brand Is Crisis» ar Buloku galvenajā lomā pirmajā nedēļas nogalē no biļešu pārdošanas ASV kinoteātros nopelnījusi vien 3,1 miljonu dolāru. Tas ir sliktākais rādītājs visā Bulokas karjerā. Filma saņēmusi negatīvas atsauksmes no kinokritiķiem.

Tikmēr režisora Denija Boila kinolente «Steve Jobs» otrajā ASV kinoteātros aizvadītajā nedēļā nokļuvusi kases ieņēmumu saraksta desmitajā vietā ar 2,6 miljoniem dolāru (2,4 miljoniem eiro). Tās kopējie ienākumi no biļešu pārdošanas kinoteātros ir 14,5 miljoni dolāru (13,1 miljons eiro), kaut arī pirms iznākšanas kinolentei tika prognozēti spoži panākumi.

«Tas tikai pierāda, ka tagad ir televīzijas zelta laikmets,» uzsver analītiķu kompānijas «Exhibitor Relations» pārstāvis Džefs Boks. «Nav jēgas izdot 12 dolārus par biļeti uz «Burnt», ja vari palikt mājās un noskatīties veselu «Netflix» vai HBO seriāla sezonu, kas turklāt vēl ir daudz labāka.»

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu