Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Žanete Skarule no valsts saņem gandrīz 10 tūkstošus

LETA
Žanete Skarule no valsts saņem gandrīz 10 tūkstošus
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: lilla.lv

Valsts kultūrkapitāla fonds (VKKF) šī gada trešajā kultūras projektu konkursā filmu mākslā ar 9300 eiro lielu finansējumu atbalstījis kādreizējo «MTV Latvija» vīdžeji Žaneti Skaruli, liecina VKKF informācija. Viņai finansējums piešķirts maģistrantūras studijām Kalifornijas Mākslas institūta Filmu un video nodaļā.

Skarule savulaik vadīja ne tikai «MTV Latvija», bet bija arī dažādu televīzijas šovu vadītāja, kā arī pagājušā gada pavasarī uz laiku pievienojās LNT ziņu dienestam.

VKKF šajā konkursā filmu mākslas nozarē finansiālu atbalstu mācībām sniedzis četriem cilvēkiem. Pie 900 eiro liela finansējuma tikusi Ilze Jakuša-Kreituse, kurai tā būs mācību stipendija dalībai «Event Horizont» organizētajā «Special Effects Explosives Course» Somersetā, Lielbritānijā.

Savukārt 1800 eiro piešķirti Reinim Kalviņam maģistra studijām «film.factory» programmā, kā arī tikpat liela summa piešķirta Anitai Veronikai Brūverei maģistra studijām Lielbritānijas Nacionālajā filmu un televīzijas skolā Animācijas režijas fakultātē.

Kopumā filmu mākslas nozarē atbalstīti 59 projekti, kuru īstenošanai atvēlēti 177 019 eiro.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu