Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Pirmizrādi piedzīvos Džilindžera «Sniegbaltīte un septiņi rūķīši»

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: publicitātes

Trešdien, 30. septembrī, Liepājas teātrī pirmizrādi piedzīvos muzikāla izrāde bērniem «Sniegbaltīte un septiņi rūķīši» Dž.Dž.Džilindžera režijā. Iestudējuma literāro materiālu pēc brāļu Grimmu pasakas motīviem radījusi dramaturģe Rasa Bugavičute, kurai šī ir jau sestā radītā luga bērniem. Izrādē skanēs Kārļa Lāča oriģinālmūzika, dziesmu tekstus radījusi Evita Mamaja.

Kā jau minēts iepriekš, R. Bugavičute pasaku nedaudz pārveidojusi, domājot par to, kā to lasītu mūsdienu bērni, taču saglabājot galvenos akcentus un visus tēlus.

Izrādes apmeklētāji iestudējumā iepazīs Sniegbaltīti, kuras lūpas rožu sārtas, mati ogļu melni, bet dvēsele balta kā sniegs, septiņus rūķīšus – Profesoru, Īgņu, Kautrīgo, Jautruli, Resnīti, Guļavu un Dumiķīti, kuri būs kļuvuši par strādnieku brigādi un dzīvos treilerī meža vidū, kur, slēpjoties no Pamātes, dzīvos arī Sniegbaltīte, kā arī citus varoņus – Mednieku, Princi un Spogulīti.

Foto: publicitātes

«Mana Sniegbaltīte varbūt nebūs tik naiva kā brāļu Grimmu pasakā. Viņa ir vienkārša lauku meitene, enerģijas un vitalitātes pilna, kura, protams, gaida savu princi,» savu varoni raksturo Liepājas teātra jaunā aktrise Samira Adgezalova.

Izrādē rūķīšus atveidos Egons Dombrovskis, Kaspars Gods, Edgars Pujāts, Leons Leščinskis, Mārtiņš Kalita, Viktors Ellers un Armands Kaušelis, pārējās lomās – Sigita Jevgļevska, Rolands Beķeris, Edgars Ozoliņš, Sandis Pēcis.

Izrādei tapt palīdzējis arī scenogrāfs Kristians Brekte, kostīmu māksliniece Ilze Vītoliņa, horeogrāfe Inga Krasovska, gaismu mākslinieks Mārtiņš Feldmanis.

Foto: publicitātes

Tā kā par šo izrādi ir ļoti liela interese, Liepājas teātris aicina pieteikt grupu biļetes laicīgi. Tie, kuriem vietas nepietiek uz pirmajām izrādēm, tiek iekļauti gaidīšanas rindā.

Izrādi līdz gada beigām iespējams noskatīties arī 1. un 21. oktobrī, kā arī 11. novembrī.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu