Kas jums sakāms tiem, kam patīk jūsu modernais skanējums, jaunā un vecā sajaukums, īpaši – elektronika? Kā jūs viņus iedrošināsiet nākt un izbaudīt šo eksperimentu?
- De-Phazz ir grupa ar vairākām sejām, ir iespējas, kā aizstāt sarežģītu elektroniku ar vienkāršiem cilvēcīgiem trikiem, kā, piemēram, lietojot skaņas aiztures. Es domāju, ka ir interesanti redzēt De-Phazz atkailinātu no visiem efektiem, un jebkurš, kas līdz šim izbaudījis «Private» priekšnesumu, šo jauno konceptu ir iemīlējis.
Mūzika šajā turnejā dzimst no jauna, un vokālistiem ir iespēja paust savu talantu daudz plašākā telpā.
Man kā solistei strādāšana ar pārējiem mūziķiem dabiska skanējuma radīšanai atver jaunas durvis koncertēšanai uz skatuves.
Jūs esat mūzikas biznesā 20 gadus. Kāds ir veiksmes noslēpums vai – noslēpums, kā izdzīvot?
- Nav šāda noslēpuma, mēs savu aizraušanos esam padarījuši par darbu, un atlicis tikai ar to samierināties. Veiksme nāk un iet, bet mēs cenšamies palikt uzticīgi savam stilam un būt radoši, cerībā, ka mūsu fani turpinās sekot.
Jūs tikko koncertējāt Ukrainā un Krievijā. Kā bija uzstāties tur? Apmeklētāji droši vien bija ļoti priecīgi, ņemot vērā, cik daudzi mūziķi pēdējā laikā atcēluši koncertus tur, īpaši – Krievijā, ņemot vērā politisko un ekonomisko situāciju.
- Mēs jau agrāk sniedzām izpārdotu koncertu Kijevā deviņdesmitajos gados. Cilvēki tur ir izslāpuši pēc kultūras, kas varētu novērst uzmanību no kara. Mūsu koncerts Kijevā iezīmēja sēru gadadienu dienai, kurā tika nogalināti simtiem cilvēku, un tā bija īpaša pieredze, tā kā mēs nezinājām, ko gaidīt. Lai cik sliktas lietas tur notiktu, cilvēki joprojām spēj aizmirst bēdas un divas stundas relaksēties. Mēs bijām ļoti pagodināti tur uzstāties un ienest nedaudz prieka viņu sirdīs.