Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Džeimss Arturs ar koncertu atgriezīsies Rīgā

TVNET
Džeimss Arturs ar koncertu atgriezīsies Rīgā
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Jānis Spigovskis

Britu dziedātājs James Arthur, pērn piepildījis koncertzāles Baltijā, atgriežas Latvijā ar akustisko koncertprogrammu. Vienīgā uzstāšanās Baltijā notiks 18. jūnijā Daugavas koncertzālē, Rīgā.

James Arthur ir britu talants, kas pārsteidza un aizkustināja klausītājus un TV šova «X Factor» skatītājus Lielbritānijā un visā pasaulē. Viņa dzīves stāsts un ceļš uz panākumiem iedvesmojis miljoniem cilvēku visā pasaulē, bet viņa balss, izpildot hitus, kā «Impossible», «Recovery», «You’re Nobody ‘Till Somebody Loves You», nodrošinājusi viņam panākumus un atzinību gan no klausītājiem, gan mūzikas ekspertiem. Kopīgās dziesmās vai priekšnesumos Džeimss sadarbojies ar Emeli Sande (dziesmā «Roses»), Nicole Scherzinger («Make You Feel My Love» izpildījums), Ed Sheeran un citiem pazīstamiem mūziķiem.

2014. gadā James Arthur savas turnejas ietvaros pirmoreiz viesojās Latvijā un kaimiņvalstīs, piepildot koncertzāles. Pirmie simti biļešu katrā valstī tika nopirkti dažu stundu laikā. Jau toreiz, noslēdzot uzstāšanos, talantīgais dziedātājs minēja, ka ar nepacietību gaidīs iespēju atkal apmeklēt Latviju. Mūziķis turējis vārdu un 2015. gada 18. jūnijā atgriezīsies Daugavas koncertzālē, lai sniegtu akustisko koncertu, izpildot savus labākos skaņdarbus pie mums vēl nedzirdētā versijā.

Biļetes uz James Arthur vienīgo uzstāšanos Baltijā pieejamas «Biļešu paradīzes» tīklā no 27. marta 15:00. Pirmās 200 tikai 25 eiro. Koncertu organizē aģentūra «IC Concerts».

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu