Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Divas dienas un trīs skatuves - izziņots «Fono Cēsis» 2015

TVNET
Divas dienas un trīs skatuves - izziņots «Fono Cēsis» 2015
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Publicitātes foto

Pēc aizvadītas debijas 2014. gada vasarā lielkoncerts «Fono Cēsis» norisināsies arī šogad, pilsētas svētku laikā 24. un 25. jūlijā, piedāvājot bezmaksas koncertus gan «Fonoklubā, gan tam pieguļošajā Līvu laukumā, kā arī pirmo reizi - Cēsu pils parkā, informē bijušā mūzikas un sporta festivāla «Fonofest» organizatori.

«Fono» pārstāvis Lauris Sildniks norāda, ka aizvadītais gads bija veiksmīgs: «Pirmkārt, ir liels prieks, ka pērn «Fono Cēsis» skatuve spēja pulcēt vairākus tūkstošus apmeklētāju, kļūstot par vienu no centrālajiem pilsētas svētku notikumiem. Turpinot veiksmīgo sadarbību ar pilsētas domi, esam paplašinājuši «ballīti» līdz pat trim skatuvēm un divām dienām, kas neapšaubāmi kļūst par lielāko pasākumu, ko būsim organizējuši kopš festivāla «Fonofest» laikiem, turklāt tas būs pilnībā bez maksas.»

Pasākums sāksies piektdien, 24. jūlijā, kad plkst. 18 tiks atklāta «Fonokluba» un tam pieguļošā Līvu laukuma skatuve, bet turpināsies jau agrā sestdienas pēcpusdienā, kad pirmo reizi «Fono Cēsis» darbība tiks izvērsta arī pils parkā.

Tuvākajā laikā tiks paziņoti pirmās dienas mākslinieki, kuru starpā būs gan pazīstami pašmāju mūziķi, gan arī daži pārsteigumi no ārvalstīm. «Fono Cēsis» ietvaros ir plānots rīkot jauno grupu konkursu, sniedzot iespēju uz vienas no galvenajām skatuvēm gūt pieredzi arī jaunajiem māksliniekiem.

Atgādinām, ka 2014. gada vasarā SIA «Fono» direktors Lauris Sildniks norādīja, ka «Fono Cēsis» ir paredzēts kā jauna tradīcija, aizstājot agrāk astoņus gadus notikušo mūzikas un sporta festivālu «Fonofest».

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu