Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Eirovīzijas cīņu turpina Stafecka, Framest, MNTHA un ElektroFolk

TVNET
Eirovīzijas cīņu turpina Stafecka, Framest, MNTHA un ElektroFolk
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: publicitātes

1. februārī Latvijas Televīzijā (LTV1) norisinājās pirmā autoru un izpildītāju konkursa «Supernova 2015» tiešraide, kurā uz skatuves kāpa desmit no 20 dalībniekiem, lai sacenstos par uzvaru un iespēju pārstāvēt Latviju lielajā Eirovīzijā. Dalībniekus vērtēja žūrijas komisija - vokālā konsultante Ieva Kerēvica, grupas «Prāta Vētra» dalībnieks un viens no šova producentiem Kaspars Roga, dziedātājs Dons un mūzikas biznesa profesionālis Guntars Račs. Pirmie četri, kas iekļuva finālā, ir Antra Stafecka, Framest, MNTHA un ElektroFolk.

Žūrijas komisijas pārstāvji atzina, ka pirmajā atlasē īpašu pārsteigumu nebija, bet daži dalībnieki ar savu uzstāšanos spēja aizraut. «Ja vakara sākumā nebija izteiktu favorītu, pēc 10 priekšnesumu noklausīšanās daži spēja mani ieintriģēt,» atklāja Kaspars Roga. Žūrijai ar skatītājiem esot sakritis viedoklis, un arī žūrijas komisija visaugstāk novērtēja MNTHA, ElektroFolk un Antru Stafecku. Kā ceturtos pusfinālā žūrija izvirzīja grupu «Framest».

Tiešraidi vadīja TV raidījumu vadītāja Ketija Šēnberga un Toms Grēviņš.

Jau ziņots - «Supernova 2015» uzvarētājs dosies pārstāvēt Latviju «Eirovīzijas» starptautiskajā konkursā Austrijā.

Pirmās tiešraides dalībnieki un dziesmas

Katrīna Cīrule «Bass» (Katrīna Cīrule, Jānis Ķirsis/Katrīna Cīrule)

Lana Frančeska «Lions» (Ingars Viļums/Lana Frančeska Švilpe)

Atis Ieviņš «Catfish» (Ralfs Eilands, Reinis Briģis/Ralfs Eilands)

Milenin & Kamilla «Colours of Love» (Gaitis Lazdāns/Mārtiņš Taranda)

Antra Stafecka «It's the night» (Antra Stafecka/Kerija Kalēja)

Framest «Ziemā» (Jānis Ķirsis/Inga Pizāne-Dilba)

Linda Ķaukule «Save our Love» (Ruslans Kuksinovičs / Ruslans Kuksinovičs)

MNTHA «Nefelibata» (Marija Mickeviča/Marija Mickeviča)

Rihards Saule «Life Lines» (Lauris Valters/Lauris Valters)

ElektroFolk «Sundance» (Ainārs Majors/Arnolds Kārklis)

Nākamajiem 10 dalībniekiem par savu dziedātprasmi būs jāpārliecina klausītāji LTV tiešraidē 8. februārī plkst. 21:20. «Supernova 2015» pusfināls un fināls notiks 15. februārī un 22. februārī, kad tiešraidē tiksies 8 labākie.

Ar «Supernova 2015» palīdzību tiek meklēts «hits» un harismātisks izpildītājs, kuram šī ir atspēriena platforma tālākam darbam.

Par konkursu «Supernova 2015»

Konkurss «Supernova 2015» veidots ar mērķi radīt jaunas zvaigznes un atrast dziesmas, kas spēs iekarot ne tikai vietējās, bet arī ārvalstu skatuves, radiostacijas un klausītāju sirdis. Jaunā konkursa misija ir atrast dziesmu, kas spēs aizraut, saviļņot, likt tai dziedāt līdzi miljoniem klausītāju visā pasaulē un atklāt vokāli spēcīgus, mērķtiecīgus, strādāt gribošus izpildītājus, kuri šo «hitu» iznesīs ne tikai vietējā, bet arī starptautiskajā mūzikas arēnā.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu