Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Pirmie 10 «Supernova 2015» dalībnieki sāks cīņu par uzvaru

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: publicitātes

Jau šo svētdien, 1.februārī, Latvijas Televīzijā (LTV1) varēsim vērot pirmo autoru un izpildītāju konkursa «Supernova 2015» tiešraidi, kurā uz skatuves kāps desmit no 20 dalībniekiem, lai sāktu sacensību par uzvaru.

«Dalībnieki un radošā komanda ir ieguldījuši ļoti daudz darba, lai sagatavotu izklaidējošu, pozitīvu šovu ar kārtīgu sacensības garu. Žanriskā ziņā šovs būs daudzveidīgs un krāsains - gaismu režisora Normunda Bļasāna vizuālā noformējuma iecere vien, pat neredzot priekšnesumu, jau ir elpu aizraujoša. Pie šova veidošanas strādā brīnišķīga un aizrautīga profesionāļu komanda, ar nepacietību gaidām, kad sāksies mēģinājumi ar dalībniekiem,» pastāstīja šova producente Ilze Jansone.

Tiešraidi vadīs TV raidījumu vadītāja Ketija Šēnberga. Dalībnieku pirmajos emocionālajos iespaidos pirms un pēc uzstāšanās ieklausīsies radio dīdžejs Toms Grēviņš.

Dalībniekus vērtēs žūrijas komisija - vokālā konsultante Ieva Kerēvica, grupas «Prāta Vētra» dalībnieks un viens no šova producentiem Kaspars Roga, dziedātājs Dons un mūzikas biznesa profesionālis Guntars Račs.

Pirmajās divās tiešraidēs 20 labākos izpildītājus un autorus vērtēs gan žūrija, gan skatītāji, bet uzvarētāju finālā noteiks tikai skatītāju balsojums. Skatītāju balsojumu veidos telefonbalsojums un internetbalsojums. No viena tālruņa numura varēs balsot ne vairāk kā piecas reizes.

Pirmās tiešraides dalībnieki un dziesmas

  • Katrīna Cīrule «Bass» (Katrīna Cīrule, Jānis Ķirsis/Katrīna Cīrule)
  • Lana Frančeska «Lions» (Ingars Viļums/Lana Frančeska Švilpe)
  • Atis Ieviņš «Catfish» (Ralfs Eilands, Reinis Briģis/Ralfs Eilands)
  • Milenin & Kamilla «Colours of Love» (Gaitis Lazdāns/Mārtiņš Taranda)
  • Antra Stafecka «It's the night» (Antra Stafecka/Kerija Kalēja)
  • Framest «Ziemā» (Jānis Ķirsis/Inga Pizāne-Dilba)
  • Linda Ķaukule «Save our Love» (Ruslans Kuksinovičs/Ruslans Kuksinovičs)
  • MNTHA «Nefelibata» (Marija Mickeviča/Marija Mickeviča)
  • Rihards Saule «Life Lines» (Lauris Valters/Lauris Valters)
  • ElektroFolk «Sundance» (Ainārs Majors/Arnolds Kārklis)

Nākamajiem 10 dalībniekiem par savu dziedātprasmi būs jāpārliecina klausītāji LTV tiešraidē 8. februārī plkst. 21:20. «Supernova 2015» pusfināls un fināls notiks 15.februārī un 22.februārī.

Ar «Supernova 2015» palīdzību tiek meklēts «hits» un harismātisks izpildītājs, kuram šī ir atspēriena platforma tālākam darbam.

«Supernova 2015» uzvarētājs arī dosies pārstāvēt Latviju «Eirovīzijas» starptautiskajā konkursā Austrijā.

Par konkursu «Supernova 2015»

Konkurss «Supernova 2015» veidots ar mērķi radīt jaunas zvaigznes un atrast dziesmas, kas spēs iekarot ne tikai vietējās, bet arī ārvalstu skatuves, radiostacijas un klausītāju sirdis. Jaunā konkursa misija ir atrast dziesmu, kas spēs aizraut, saviļņot, likt tai dziedāt līdzi miljoniem klausītāju visā pasaulē un atklāt vokāli spēcīgus, mērķtiecīgus, strādāt gribošus izpildītājus, kuri šo «hitu» iznesīs ne tikai vietējā, bet arī starptautiskajā mūzikas arēnā.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu