Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Latvijas Radio 2 «Muzikālā banka 2013» no Ventspils

TVNET
Latvijas Radio 2 «Muzikālā banka 2013» no Ventspils
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: TVNET

Sākot 2014. gadu, Latvijas Radio 2 organizētā pop un rokdziesmu aptauja «Muzikālā banka 2013» turpina noskaidrot pagājušā gada vērtīgāko dziesmu. Balsojuma pirmo kārtu izturējušas 15 fināla dziesmas, kas 25. janvārī izskanēs apbalvošanas ceremonijā Ventspilī. Aptaujas noslēguma ceremonija, ko LTV1 demonstrēs sestdien, 25. janvārī, pulksten 21.25, jau ierasti notiks iespaidīgi un krāšņi - šogad šovs vizuāli iecerēts kā ziemas karnevāls, un būs mākslinieki, kurus uz skatuves redzēsim ne tikai dziedam, bet arī slidojam.

Latvijas Radio 2 «Muzikālā banka 2013» no Ventspils - 25. janvārī pulksten 21.25

«Muzikālā banka 2013» fināldziesmas («Akvārijs» – «Astro’n’out», «Dari kā es» – «Musiqq», «Jauns sākums» – «PeR», «Kļūdu paradīze» – Antra Stafecka, «Kur deg mana uguntiņa» – Sabīne Berezina, «Manai pasaulei jumtu» - Miks Dukurs, «Māsa upe» – Dons, «Pēdējā vēstule» – Dons, «Putni bez spārniem» – Ivo Fomins, «Sāksim no jauna» – Roberts Pētersons, «Tu neļauj» – Marta Ritova un Ivo Grīsniņš-Grīslis, «Tu tikai runā ar mani» – «Musiqq», «Uzzīmē mani» – «Otra puse» un Antra Stafecka, «Vieglums neaprakstāms» – «L.V.» un «NeParasts bars», «Viss ir iespējams» – Intars Busulis) koncertā izskanēs gan grupu izpildījumā, kad paši mūziķi veidos savus priekšnesumus, gan kopā ar Kristapa Krievkalna instrumentālo grupu. Ar īpaši ceremonijai gatavotiem priekšnesumiem koncertu papildinās šā gada «Muzikālās bankas» eksperti – Ēriks Ešenvalds, Mārtiņš Klišāns, Linda Leen, Juris Vaivods, Kārlis Auzāns, Aigars Grauba, Uģis Roze, Kristīne Kārkle-Puriņa un Edgars Kramiņš.

Otrās kārtas balsojums, kas turpināsies līdz 15. janvārim, noteiks, kādā secībā fināldziesmas sarindosies un kura no tām kļūs par 2013. gada visvērtīgāko dziesmu. Balsot iespējams aptaujas mājas lapā www.muzikalabanka.lv, īpašs balsojums par «draudzīgāko» dziesmu notiks arī portālā www.draugiem.lv.

Jau tradicionāli kopā ar Latvijas Radio 2 radioraidījuma «Muzikālā banka» vadītājiem Baibu Palkavnieci un Kasparu Mauriņu apbalvošanas ceremoniju vadīs arī kāds Latvijas mūziķis. Šogad tas būs grupas «Tumsa» solists Valters Frīdenbergs.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu