Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

LTV iesildās Eirovīzijai ar jaunu šovu «Supernova 2015»

TVNET
LTV iesildās Eirovīzijai ar jaunu šovu «Supernova 2015»
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: LTV

Otrdien, 13.janvārī, Latvijas Televīzijas (LTV) rīkotajā mediju pasākumā, kurā piedalījās LTV vadība, konkursa veidotāji, vietējās žūrijas pārstāvji un tiešraižu vadītāji, tika paziņoti 20 dalībnieki un dziesmas, kuri sacentīsies par uzvaru dziesmu un izpildītāju konkursā «Supernova 2015».

«Bija patiess gandarījums atlasēs vērot jaunos talantus. Redzot dalībniekus, radās pārliecība - mēs ejam pareizajā virzienā. Esam pārliecināti, ka «Supernova 2015» laikā atklāsim un radīsim jaunus talantus. LTV arī turpmāk pildīs savu sabiedriskā medija misiju un atbalstīs šādus pasākumus un radīs apstākļus, lai jaunie censoņi varētu piepildīt savus sapņus un ar savu talantu nestu Latvijas vārdu Eiropā un pasaulē,» atzina LTV valdes priekšsēdētājs Ivars Belte, papildinot, ka vēl žūrijai un jauniešiem izturību, drosmi un spēku nepadoties.

Janvāra sākumā LTV notika izpildītāju atlase, uz kuru bija aicināti 56 dalībnieki, no kuriem vietējā žūrija izvēlējusies 20 spožākos un starptautiskā žūrija atlasīja 20 labākās dziesmas - šiem izpildītājiem ar savu dziedātprasmi būs jāpārliecina klausītāji LTV tiešraidēs 1., 8., 15. un 22. februārī plkst. 21:20.

«Vissarežģītākais bija salāgot vietējās un starptautiskās žūrijas vērtējumu. Pagaidām starp dalībniekiem nav viena izteikta līdera - ir daži izpildītāji un dziesmas, kuri vairāk izceļas, bet tas viss var mainīties «dzīvajā ēterā», kad dalībniekiem būs jākāpj uz skatuves un prožektoru gaismās jāparāda sava varēšana. Tiešraidēs ir papildu psiholoģiskā slodze, un tas daudz ko var mainīt dalībnieku sniegumā,» sacīja viens no žūrijas locekļiem un «Supernova 2015» producents Kaspars Roga.

Konkursa «Supernova 2015» izpildītāji un dziesmas

SOLISTES
Antra Stafecka «It's The Night» (Antra Stafecka / Kerija Kalēja)
Katrīna Bindere «Run To You» (Diāna Černe / Diāna Černe)
Ornella «Angel» (Rino Rudevičs / Rino Rudevičs)
Aminata «Love injected» (Aminata Savadogo, Kaspars Ansons / Aminata Savadogo)
Minta «Nefelibata» (Marija Mickeviča / Marija Mickeviča)
Lana Švilpe «Lions» (Ingars Viļums / Lana Frančeska Švilpe)
Signe «Sweet Girl» (Reinis Briģis / Alise Kante un Reinis Briģis)
Linda Ķaukule «Save Our Love» (Ruslans Kuksinovičs / Ruslans Kuksinovičs)
Katrīna Cīrule «Bass» (Katrīna Cīrule, Jānis Ķirsis / Katrīna Cīrule)

SOLISTI
Markus Riva «Take Me Down» (Miķelis Ļaksa / Miķelis Ļaksa)
Atis Ieviņš «Catfish» (Ralfs Eilands, Reinis Briģis / Ralfs Eilands)
Gunārs Gaumīgs «Life lines» (Lauris Valters / Lauris Valters)
Rihards Bērziņš «Your Eyes» (Ingars Viļums / Ingars Viļums)

DUETI
Mārtiņš Ruskis un Ginta Krievkalna «Debesis» (Jānis Ķirsis / Pēteris Draguns)
Euphony «Home» (Andris Kivičs / Andris Kivičs)
Dima Milenin feat. Kamilla «Colours Of Love» (Gaitis Lazdāns / Mārtiņš Taranda)

GRUPAS
Framest «Ziemā» (Jānis Ķirsis / Inga Pizāne-Dilba)
Elektro Folk «Dieva Dēli» (Ainārs Majors / latv. tautas dainas)
The Stones «Free Your Mind» (Igors Voļhins / Igors Voļhins)
Riga Metro «High Heels» (Elīna Dumpe, Antons Kekļa, Valters Suķis, Gusts Kaksis / Elīna Dumpe, Antons Kekļa, Valters Suķis, Gusts Kaksis)

Dalībniekus pusfinālā un finālā vērtēs vietējās žūrijas komisijas pārstāvji - dziedātāja Ieva Kerēvica, grupas «Prāta Vētra» dalībnieks Kaspars Roga, dziedātājs Dons un viens no aktīvākajiem Latvijas mūzikas biznesa profesionāļiem Guntars Račs. TV tiešraižu vadītāji būs TV raidījumu vadītāja Ketija Šēnberga un radio Pieci.lv dīdžejs Toms Grēviņš.

20 labākos izpildītājus un autorus vērtēs gan vietējā žūrija, gan skatītāji, bet uzvarētāju finālā noteiks tikai skatītāju balsojums.
Kopumā konkursam «Supernova 2015» tika iesniegtas 98 dziesmas un pieteikušies 123 izpildītāji. Izpildītāju priekšatlasi un konkursa gatavošanās aizkulises varēs vērot divos raidījumos, kas LTV ēterā tiks pārraidīti 18. un 25. janvārī.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu