Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Rīgā atklās «Latvijas 1.rokkafejnīcas» jauno sezonu

TVNET
Rīgā atklās «Latvijas 1.rokkafejnīcas» jauno sezonu
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Felīcija Vērzemniece

Šodien, 11.10. Rīgā, Reiterna namā, tiks atklāta «Latvijas 1.rokkafejnīcas» jaunā sezona, no plkst.20 interesentiem piedāvājot krāšņu un vērienīgu muzikālo programmu, informēja kafejnīcas pārstāvis Edgars Džiguns.

Jaunās sezonas atklāšanas pasākums būs pirmā reize, kad «Latvijas 1.rokkafejnīcā» vienlaicīgi būs atvērtas un pieejamas pilnīgi visas zāles, skatuves un telpas, līdz ar to būs daudz iespēju katram atrast savu vietu, kurā ļauties aizmirsties un pazaudēties neatkārtojamu emociju vakarā, solo versijā, duetā ar tuvāko vai pašu labāko draugu kompānijā.

Uz «Latvijas 1.rokkafejnīcas» skatuvēm šajā vakarā uzstāsies Igo, «Pērkons» un «Pienvedēja piedzīvojumi», «Indygo», «Neon Saturdays», «NightTales», «Oceanpath», «CanZone» un «Very Cool People».

Dažādos stāvos, laikos un vietās līdz pat rītausmai ar muzikāliem priekšnesumiem priecēs «Latvijas 1.rokkafejnīcas» dīdžeji Kaspars Bindemanis, Zane Stocka un Mazais Arčijs ar rokkafejnīcas karaoki.

Savukārt viens no īpašākajiem akcentiem sezonas atklāšanas programmā būs digitālā foto izstāde «Pirmās 600 dienas!».

www.draugiem.lv/www.rockcafe.lv

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu