«Nožēlojamo» aktrise iemācījusies aptīrīt kabatas

FOTO: AP/Reuters/ScanPix

Angļu aktrise Helēna Bonema Kārtere atklāja, ka, gatavojoties lomai gaidāmajā filmā «Les Miserables» («Nožēlojamie»), esot kļuvusi par «diezgan labu» kabatzagli.

«Tas ir «Nožēlojamo» dēļ,» laikrakstam «Daily Mail» pastāstīja 46 gadus vecā aktrise. «Es tēloju Tenardjē kundzi. Viņa nav labs cilvēks, un es iemācījos aptīrīt kabatas. Es esmu diezgan laba kabatzagle.»

«Tas gan nav talants, varbūt vienīgi blakusdarbs,» viņa joko. «Es varu pateikt, kas katram cilvēkam kabatās.»

Aktrise pareizi noteica, kādas markas mobilo telefonu intervētājs nēsā žaketes krūšu kabatā, kā arī norādīja, kur tas glabā savu maku.

Bonemai Kārterei ir divi bērni no ilglaicīgā partnera kinorežisora Tima Bērtona. Viņa uzskata, ka esot kļuvusi interesantāka, kopš sāka satikties ar animācijas filmas «Frankenweenie» («Frankenkrancis») veidotāju.

«Jauki, ja tevi sauc par mistisku. Taču par mums teiktas arī daudzas citas lietas, piemēram, ka mēs esot nekārtīgi, slikti ģērbjamies un tamlīdzīgi. Savulaik manu fotogrāfiju pat uzlika uz žurnāla vāka, un tajā bija vesels raksts par to, cik neforša un nestilīga es esmu. Taču tas bija pirms attiecībām ar Timu. Acīmredzot viņš mani ir padarījis foršu. Mēs esam «nedaudz ķertais pāris»,» viņa teica.

Uz augšu