Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Seksīgās «Mis Latvija 2010» panākumi Peru

FOTO: Aģentūra "Mis Latvija"

Skaistumkonkursa «Mis Latvija 2010» uzvarētāja daugavpiliete Alise Miškovska turpina priecēt pasauli ar savu lielisko figūru, izskatu un seksapīlu. Pirms dažām stundām Alise uzvarēja starptautiskajā konkursā «Miss Model Intercontinental 2012», kas aizvadītajā naktī norisinājās Peru.

Par uzvaru Alise Miškovska vēlajā nakts stundā steidza paziņot Latvijas skaistumkonkursu patronesei, aģentūras «Mis Latvija» direktorei Intai Fogelei. Aiz sevis 2. vietā Alise atstāja konkursanti no Brazīlijas, bet 3. vietā Ekvadoras pārstāvi.

Pēc uzvaras starptautiskajā konkursā Alise devusies prezentācijas braucienā un sūta sveicienus saviem tuviniekiem, kuri turēja par Alises panākumiem īkšķus tepat Latvijā. Viņa atzīst, ka bez sava drauga atbalsta, modes mākslinieka Ginta Budes un «Agritas Grosbartes skaistuma studijas» šādus panākumus nebūtu guvusi. Turklāt īpašu paldies Alise uz Latviju sūta aģentūras «Mis Latvija» vadītājai Intai Fogelei un novēl viņai pēc iespējas ātrāk nostāties uz abām kājām un atveseļoties.

Atgriežoties no Peru, Alise turpinās Daugavpilī vadīt bērniem daiļslidošanas treniņus un paralēli tam gatavosies doties uz Ķīnu, kur notiks divi skaistumkonkursi.

Uz augšu
Back