Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Positivus Festivāla programmu papildina Lady Daisy

Lady Daisey FOTO: Publicitātes foto

Positivus festivāla programmu papildinājusi funk soul māksliniece Lady Daisey. Uzstājusies visā pasaulē – sākot no nelieliem klubiņiem līdz vērienīgiem hiphopa festivāliem, Lady Daisy uzkarsēs publiku uz Cēsu alus skatuves piektdienas vakarā.

Dzimusi Bruklinā mūziķu ģimenē, Lady Daisey uzauga, braukājot līdzi vecākiem koncertturnejās. Tiklīdz meitene bija pietiekami liela, lai noturētu rokās mikrofonu, viņa kāpa uz skatuves, izpildot Maikla Džeksona, Cindy Lauper un Prince hitu kaverversijas.

Lady Daisey rotaļīgais powerhouse stils mazliet atgādina mūsdienīgus De Phazz un acumirklī uzrunā klausītājus.

Savas kompozīcijas Lady Daisey sacer kopā ar ritma meistaru un producentu Batsauce. Kopā viņi radījuši underground funk/soul grupu Heavenly Noise un sadarbojušies arī ar tādiem mūziķiem kā Marc Hype, Jim Dunloop, Ed Royal un LMNZ.

Positivus festivāls notiks 16.-17.jūlijā Salacgrīvā. Biļetes uz festivālu nopērkamas “Biļešu servisa” kasēs un internetā www.bilesuserviss.lv. Patlaban divu dienu biļete maksā Ls 29,00; ar vietu telšu pilsētiņā – Ls 32,50. Tuvojoties festivālam, divu dienu biļete kļūs dārgāka. Vienas dienas biļete festivāla apmeklējumam 16.jūlijā maksā Ls 19,00; apmeklējumam 17.jūlijā – Ls 25,00. Pieejama arī grupas biļete – pērkot sešas divu dienu biļetes, katra izmaksās Ls 25,50; ar vietu telšu pilsētiņā – Ls 29,00. Telšu pilsētiņas ieejas biļete – Ls 4,50. Bērnu Salas ieejas biļete – Ls 3,00. Bērniem līdz 10 gadu vecumam ieeja festivālā kopā ar pieaugušo, kam ir derīga festivāla biļete, bez maksas.

POSITIVUS FESTIVĀLA 2010 apstiprinātie mākslinieki

MUSE (UK)

SCISSOR SISTERS (US)

UNKLE live (UK)

AND SO I WATCH YOU FROM AFAR (IE)

ASTRO'N'OUT (LV)

AUTUMN OWLS (IE)

ALISE JOSTE (LV)

BAD APPLES (EE)

BENJI B (UK)

EL MARS (LV)

EVERYTHING IS MADE IN CHINA (RU)

EWERT AND THE TWO DRAGONS (EE)

GIULIA Y LOS TELLARINI (ES)

HAPPYENDLESS (LT)

KIRA KIRA (IS)

LADY DAISEY (DE)

MARTIN CONFUSED (LV)

MONA DE BO (LV)

POPIDIOT (EE)

PRINCE AND CROSBY (LV, US)

SONS OF NOEL AND ADRIAN (UK)

STORNOWAY (UK)

SOUNDARCADE (LV)

SPB (LV)

SVJATA VATRA (EE, UA)

TEN BEARS (UK)

THE CLIMBERS (UK)

THE GIN RIOTS (UK)

THE MISERABLE RICH (UK)

TRIĀNAS PARKS (LV)

TRAMPLĪNI (LV)

100 BALTAS DVĒSELES (LV)

Uz augšu
Back