Dzenītis uzskata, ka «Jaunais vilnis» Jūrmalai un Latvijai ir ļoti nepieciešams, jo tas ne tikai aktivizē nekustamā īpašuma tirgu, bet arī sniedz iespējas Latvijas uzņēmējiem iepazīt ietekmīgus cilvēkus, kas festivāla laikā ierodas Jūrmalā.
«Es tomēr ceru, ka Jūrmala vēl neko nav pazaudējusi. Cik zinu, vēl var jautājumus kārtot un risināt, jo ne jau konkursa rīkotāji ir tie, kas iestājušies pozā, bet gan Jūrmalas dome. Ticu, ka arī konkursa rīkotāji paši nevēlas pamest jau tik ierasto Jūrmalu, taču, lai konkurss atgrieztos Jūrmalā, ir steidzami jāmainās gan Jūrmalas domei, gan arī Latvijas sabiedrības attieksmei,» uzsvēra Dzenītis.
Konkurss, iespējams, notiks Rīgā
Kā ziņots, starptautiskais jauno izpildītāju konkurss «Jaunais vilnis» Jūrmalā vairs nenotiks, jo konkursa organizatoru sadarbība ar Jūrmalas domi ir sasniegusi kritisko robežu, kas tagad ļauj par pasākuma norises vietu izraudzīties kādu citu pasaules pilsētu, starp kurām ir arī Rīga, liecina laikrakstā «Čas» publicētais īsais festivāla veidotāja un komponista Igora Krutoja paziņojums.
Krutojs savā paziņojumā norādīja, ka sadarbība starp Jūrmalas domi un festivāla rīkotājiem sasniegusi tādu robežu, ka viņš neredz nekādu iespēju tālākai sadarbībai.
«Jaunais vilnis» nolēmis pamest Jūrmalu attieksmes dēļ - kaut arī daļa festivāla viesu varētu atļauties nopirkt visu viesnīcu, viņiem šķiet nepieņemami, ka apartamentus festivāla laikā iespējams izīrēt tikai, piemēram, uz divām nedēļām neatkarīgi no tur pavadīto dienu skaita, vai arī istabas tiek izīrētas pēc izsoles principa tiem, kas visvairāk samaksā.