Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Radio Naba sāk skanēt "Naba Top.LV"

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Radio "Naba" ēterā piektdien, 30. janvārī, plkst.17 radio Naba Top 25 ietvaros sāks skanēt latviešu mūzikas top 10 "Naba Top.LV".

"Izvērtējot aizvadītā gada Top 100, gandrīz trešdaļa kompozīciju ir Latvijas produkts, tāpēc radio "Naba" turpmāk klausītājiem piedāvās atsevišķu topu tieši Latvijā radītai mūzikai. Tātad būs divi topi - top 25, kas paredzēts ārvalstu mūzikas novitātēm, un top 10 LV - Latvijas mūzikas novitātēm. Tas nozīmē, ka Latvijas mūzikai būs daudz lielākas iespējas iekļūt aktīvākā rotācijā un tapt klausītāju izvērtētai," stāsta radio "Naba" programmas direktors Madars Štramdieris.

Top 10 esošajām dziesmām būs līdzīgi balsošanas noteikumi kā līdzšinējām Top 25. Top10 sastāvēs no 10 kompozīcijām un ne vairāk kā pieciem nedēļas jaunumiem. Jaunumus izvēlēsies radio "Naba" ekspertu komanda, bet topu veidos klausītāji, kas visas nedēļas garumā varēs balsot par sev tīkamākajām kompozīcijām. Par "Naba Top LV" dziesmām varēs balsot vienu reizi dienā radiostacijas mājaslapā www.radionaba.lv.

Jaunumi tiks izvēlēti pēc kompozīciju aktualitātes un atbilstības radio formātam. Grupas un mūziķi aicināti savas kompozīcijas iesniegt Aspazijas bulvārī 5-27 vai arī sūtīt pa e-pastu naba@radionaba.lv

Topa īss apskats iesākumā radio ēterā būs piektdienās Top 25 ietvaros no plkst. 17 līdz 18, kā arī raidījumā "Bitīt matos" svētdienās no plkst. 20 līdz 22.

Radio Naba pirmās Top.LV piedāvātās dziesmas (sakārtotas alfabētiskā secībā):

2 Anna, R.Gobziņš un Resnie Putni "Skaistais Ska" Apēdājs "Nāc iesim dejot" Imants Daksis "Sargies, vēja brāli! (Cukurmikss 2009)" Instrumenti "Life Jacket Under Your Seat" Kārlis Kazāks "Sniegs" PK 25 "Vientuļnieks" Satellites LV "Vēlos, lai Tu zini" Soundarcade "Hunt Royal" Tramplīni "Zibspuldzes" Tribes of the City "Silver Carpets"

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu