Kā pēc pārdozēšanas jūtas Demija Lovato?

TVNET
Kā pēc pārdozēšanas jūtas Demija Lovato?
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Demija Lovato
Demija Lovato Foto: AP/Scanpix

Amerikāņu popzvaigzne Demija Lovato pēc narkotiku pārdozēšanas pagājušajā nedēļā joprojām piedzīvo "komplikācijas" un atrodas slimnīcā, norāda dziedātājai divi tuvu stāvoši avoti.

Komplikācijas ietver sliktu dūšu, vemšanu un lielu drudzi, medijiem atklāj avoti. Kaut arī ārsti sola, ka dziedātāja “pilnībā atveseļosies”, nav zināms, kad viņa varētu tikt mājās no slimnīcas.

“Mēs vienkārši izdzīvojam dienu no dienas,” teica kāds no avotiem.

Pagājušajā nedēļā mediju rīcībā nonāca informācija, ka Lovato plāno iestāties narkotiku atkarības ārstēšanas iestādē uzreiz pēc tam, kad tiks atbrīvota no slimnīcas.

Atkarību speciālists Hovards Semuels publiski komentēja Lovato stāvokli, rakstot: “Precīzi nav zināms, ko viņa lietoja, bet tas, ka viņu tik ilgi neizlaiž no slimnīcas, liecina, ka ārsti mūziķi attīra no opija vai benzodiazepīna, kā Xanax vai Valiuma, un ārsti nevēlas atbrīvot Lovato, pirms šīs vielas nav pilnībā izvadītas no viņas organisma.”

Kā ziņots, amerikāņu popzvaigzne Demija Lovato 24. jūlija pēcpusdienā tika nogādāta Losandželosas slimnīcā. Tenku portāls TMZ ziņoja, ka Lovato pārdozējusi heroīnu.

Drīz pēc tam mūziķe pamodās, taču joprojām publiski nav sniegusi komentārus par notikušo un joprojām atrodas slimnīcā. 

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu