Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

«De-Phazz» atkal koncertēs Rīgā

28. septembrī jaunā albuma «Natural Fake» ietvaros ar koncertu Rīgā atgriezīsies modernā džeza grupa «De-Phazz».

Koncerts notiks «Sapņu fabrikā», un to organizē kompānija «Positivus music». «De-Phazz» pirmoreiz Rīgā viesojās 2003. gada februārī.

«De-Phazz» pamatā ir elektroniskā mūzika, kas apvienojumā ar dažādiem pūšamajiem, stīgu un sitamajiem instrumentiem un visplašākā diapazona vokāliem ir pielīdzināma neskaitāmiem stiliem - trip-hop, nu jazz, dub, drum’n’bass, chill-out, acid jazz, easy listening, lounge, ar iezīmēm no soulmūzikas, regeja un džeza. Grupas stilu dēvē par «saldo džeza nodevību», kurā virkne mūzikas stilu saplūst grupas iztēlē un realizējas uz pozitīvas nots.

«De-Phazz» 1997. gadā Heidelbergā, Vācijā, dibināja producents Pits Baumgartners (Pit Baumgartner) kā «open-band-concept». Kopš grupas pirmsākumiem grupas pamatsastāvā ir arī vokālisti Karls Frīrsons (Karl Frierson) un Barbara Lāra (Barbara Lahr), kā arī trombonists Oto Engelhards (Otto Engelhard). Savas pastāvēšanas laikā «De-Phazz» ir izdevuši piecus albumus - «Detunized Gravity» (1997), «Godsdog» (1999), «Death By Chocolate» (2001), «Daily Lama» (2002) un «Natural Fake» (2005), piesaistot desmitiem mūziķu, liekot faniem sajūsmināties un kritiķiem strīdēties par to, kādu tad īsti mūziku «De-Phazz» rada.

Pēc pēdējā albuma iznākšanas grupa sāka koncertturneju visā Eiropā. Līdz ar pēdējo albumu korekcijas ir ieviestas arī grupas koncertos. Šajā koncerttūrē grupu pavada vairāki viesmūziķi, no kuriem katrs pārstāv savu mūzikas žanru, tādējādi katru koncertu veidojot individuālu un neatkārtojamu.

Biļetes pārdošanā no 26.jūlija «Biļešu paradīzes» tirdzniecības vietās: «Gailītis G» mūzikas veikalā u/v «CENTRS», «Gailītis G» mūzikas veikalā t/p «ALFA, «Gailītis G» mūzikas veikalā t/c «MOLS», lielveikalos «SKY», t/c «MAXIMA», Deglava 67, Vāgnera zālē, Latvijas Nacionālajā teātrī, Latvijas Dailes teātrī.

Uz augšu
Back