Liene Greifāne kardināli mainījusi stilu

Pašmāju dziedātāja un topošā režisore Liene Greifāne, kura pagājušajā nedēļā prezentēja savu pirmo filmu, no blondīnes kļuvusi par rozā matu īpašnieci. 

Greifāne par savām pārvērtībām paziņojusi sociālajā vietnē "Instagram", publiskojot foto un video. 

Jau vēstīts, ka Liene, kura studē Vissavienības Valsts kinematogrāfijas institūtā Maskavā, pagājušajā nedēļā publiski izrādīja savu pirmo filmu ar nosaukumu "Kто я?" (tulkojumā no krievu valodas - "Kas es esmu?").

"Meitene (filmā aktrise Jūlija Hliņina) ir ļoti jauna, aizrāvusies ar apreibinošajām vielām, nav mīlēta, jūtas vientuļa. Tēvs no viņas atpērkas ar naudu, jo ir bagāts. Viņai praktiski nav neviena īsta drauga, un viņa ir apmaldījusies laikā un vietā, nesaprot, kas viņa ir. Tad kaut kas notiek, kas liek viņai sākt uzņemties atbildību un saprast, kāpēc viņa ir iekūlusies tādās "ziepēs". Arī tēvs beigās saprot, ko viņš ir izdarījis, jo viņš īstenībā ir vainīgs pie tā, līdz kam bērns novests."

Viņa turpina: "Šī ir ļoti aktuāla tēma, jo tik daudz jauniešu lieto kaut kādus «spaisus»... Man patīk tādas tēmas, par kurām pati gribētu runāt ar saviem bērniem. Arī es esmu bijusi apmaldījies bērns un bijusi dažādās situācijās. Tur ir daudz sajūtu no manis pašas, manas pieredzes un dzīves, kad esmu sapratusi, ka neesmu nevienam vajadzīga, domas varbūt par pašnāvību, vēl kaut ko... Man liekas, ka par to, ko tu zini, arī visspēcīgāk var runāt. Visiem meistariem patika scenārijs – tas bija ļoti emocionāls, jūtīgs, un tā sociālā tēma... varētu arī pacensties kaut ko mainīt."

Uz augšu
Back