Mārtiņš Freimanis reiz pagatavojis negaršīgus pelmeņus Ralfam Eilandam

TVNET
Mārtiņš Freimanis reiz pagatavojis negaršīgus pelmeņus Ralfam Eilandam
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Privātais arhīvs

Jau pēc dažām dienām Dzintaru koncertzāli un vēlāk arī visu Latviju piepildīs Mārtiņa Freimaņa radītā mūzika mūsdienīgā un nedzirdētā skanējumā. Koncertos “Mans draugs Mārtiņš Freimanis” uz skatuves kāps arī Ralfs Eilands, kurš joprojām spilgti atceras viņu sadarbību.

“No Mārtiņa esmu mācījies nebaidīties būt tādam, kāds esi. Nekautrēties būt brīžiem ķertajam starp pāris normāliem cilvēkiem,” atzīst pats Ralfs Eilands.

Eilands turpina: “Mārtiņa dziesmas un teksti spēj dzīvot laikiem līdzi, tādējādi tās nenoveco un domāju, ka vēl vairākām paaudzēm būs aktuālas. Tās ir par cilvēku un viņa pārdzīvojumiem, kuri ir mums visiem ikvienā laikmetā.”

Tomēr Freimani cilvēki mīl un atceras ne tikai viņa dziesmu, bet arī neatkārtojamās personības un amizanto piedzīvojumu dēļ. Kā atzīst Eilands, “Mārtiņš Freimanis ir vienīgais cilvēks, kurš man jebkad ir pagatavojis negaršīgus pelmeņus. Nezinu, kā to var izdarīt, bet viņam tas izdevās ļoti meistarīgi.”

Koncertu sērijā “Mans draugs Mārtiņš Freimanis” Eilands izpildīs romantiski kustīgo dziesmu "Bums", kuru pirms deviņiem gadiem Freimanis ieskaņojis kopā ar bītboksa grupu “PeR”. Ideja ierakstīt kopīgu dziesmu radusies pašam Freimanim, kuram šķita, ka vairāk nekā pirms desmit gadiem paša rakstītā dziesma varētu lieliski izklausīties tieši “PeR” izpildījumā. Dziesmas oriģinālais ieraksts ir iekļauts grupas "Tumsa" pirmajā albumā "Putni", kas nāca klajā tālajā 1989. gadā.

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu