Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Rīgā koncertēs "De – Phazz"

No otrdienas "Biļešu paradīzes" tirdzniecības vietās var iegādāties biļetes uz 28. septembrī "Sapņu fabrikā" gaidāmo modernā džeza grupas "De – Phazz" koncertu Rīgā, pavēstīja koncertaģentūrā "Positivus Music".

"De-Phazz" pirmo reizi Rīgā viesojās 2003.gada februārī.

Grupas daiļrades pamatā ir elektroniskā mūzika, kas apvienojumā ar dažādiem pūšamajiem, stīgu un sitamajiem instrumentiem un visplašākā diapazona vokāliem ir pielīdzināma neskaitāmiem stiliem - "trip-hop", "nu jazz", dub, "drum’n’bass", "chill-out", "acid jazz", "easy listening", "lounge", ar iezīmēm no soulmūzikas, regeja un džeza.

Grupas stilu daudzviet dēvē par "saldo džeza nodevību", kurā virkne mūzikas stilu saplūst grupas iztēlē un realizējas uz pozitīvas nots. "De-Phazz" 1997. gadā Vācijā dibināja producents Pits Baumgartners. Kopš grupas pirmsākumiem tās pamatsastāvā ir arī vokālisti Karls Frīrsons un Barbara Lāra, kā arī trombonists Oto Engelhards.

Savas pastāvēšanas laikā "De-Phazz" ir izdevusi piecus albumus - "Detunized Gravity" (1997), "Godsdog" (1999), "Death By Chocolate" (2001), "Daily Lama" (2002) un "Natural Fake" (2005), piesaistot desmitiem mūziķu.

Pēc pēdējā albuma iznākšanas grupa sāka koncertturneju visā Eiropā. Līdz ar pēdējo albumu korekcijas ir ieviestas arī grupas koncertos. Šajā koncerttūrē grupu pavada vairāki viesmūziķi, no kuriem katrs pārstāv savu mūzikas žanru.

Uz augšu
Back