Toms Grēviņš par Valteru Frīdenbergu: Visi līdz pēdējam ticēja kādam pārdabiskam brīnumam

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Toms Grēviņš
Toms Grēviņš Foto: Edijs Pālens/LETA

​Īsi pirms 31. dzimšanas dienas slimnīcā apstājās mūziķa un TV personības Valtera Frīdenberga sirds. Lai arī cīņa ar vēzi tika zaudēta, atmiņas par viņu turpina dzīvot līdzcilvēkos. Par Frīdenberga pāragro nāvi sēro arī viņa kolēģis, Pieci.lv jeb LR5 dīdžejs Toms Grēviņš, kurš bija Valtera pārinieks, komentējot Eirovīziju, kā arī aizstāja mūziķi LTV raidījumā “Gudrs, vēl gudrāks”.

“Valtera kolēģi, visi cilvēki, kas bija apkārt, it īpaši «Gudrs, vēl gudrāks» radošajā procesā, ticēja līdz pat šodienai kādam pārdabiskam brīnumam. Tie cilvēki, kas ar viņu strādāja ikdienā, jo īpaši redzēja visas tās pārvērtības un mocības, kurām Valters gāja cauri. [..] Viņš man paliks atmiņā kā cilvēks, kas bija atvērts jebkam, ko viņam piedāvāja. Sevišķi tas izpaudās Eirovīzijas dziesmu konkursa komentēšanā. [..] Mūsu sadarbība bija brīnišķīga no pirmās dienas, mēs ne tikai ļoti forši un profesionāli sadarbojāmies, bet arī labi pavadījām laiku,” žurnālam “Vakara Ziņas” pastāstīja Grēviņš.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ar “Tumsas” puikām piedalāmies ikgadējā vispasaules koku stādīšanas akcijā!

A post shared by Valters Frīdenbergs (@valters_fridenbergs) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mans draugs MĀRTIŅŠ FREIMANIS grāmatas prezentācija

A post shared by Valters Frīdenbergs (@valters_fridenbergs) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

“Bum” dziesmiņa kopā ar bērniem un Puķīti Rozīti, Puķīti Pienenīti @pasakunams

A post shared by Valters Frīdenbergs (@valters_fridenbergs) on

Kā jau ziņots, atvadīšanās no mūžībā aizgājušā Valtera Frīdenberga notiks piektdien, 26.oktobrī, Rīgas krematorijas Lielajā zālē, sociālajā tīklā "Facebook" pavēstījis mūziķa brālis Marsels Frīdenbergs.

Publiska atvadīšanās notiks no plkst.13 līdz 14.30.

Jau ziņots, ka 30 gadus vecais mūziķis mūžībā aizgāja trešdien pēc ilgstošas slimības. Frīdenbergs cīnījās ar ļaundabīgu audzēju, un labdarības portāls "Ziedot.lv" pagājušā gada ziemā aicināja iedzīvotājus ziedot līdzekļus viņa ārstēšanai Vācijā.

Frīdenbergs dzimis 1987.gadā, mācījies Rīgas Valda Zālīša pamatskolā, Rīgas 1. Bērnu mūzikas skolā, Rīgas Valsts 1. ģimnāzijā un Latvijas Universitātē ieguvis bakalaura grādu politikas zinātnē.

Savu mūziķa karjeru Frīdenbergs divu gadu vecumā sāka Latvijas Radio bērnu vokālajā ansamblī "Dzeguzīte", bet plašāku atpazīstamību guva kā grupas "Putnu balle" dalībnieks. 2005.gada viņš kopā ar Būmeisteru pārstāvēja Latviju "Eirovīzijas" dziesmu konkursā ar skaņdarbu "The War Is Not Over", iegūstot piekto vietu. 2011.gadā Frīdenbergs kļuva par grupas "Tumsa" vokālistu.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu