"No viņa jau oda pa gabalu, ka maniaks!" - Ušakovas krāpnieks lakstojies arī ap Katrīni Saulieti

Par šā brīža aprunātāko skandālu pašmāju šovbiznesā kļuvis dziedātājas un radio balss Lienes Ušakovas brīdinājums Latvijas sievietēm par kādu vīrieti vārdā Ronalds Alpe, kurš izmanto un krāpj sievietes. Arī hokejista Kaspara Saulieša sievai Katrīnei Saulietei nav svešs šā vīrieša vārds, un viņa publiski dalījusies ar savu stāstu. 

Katrīnes un Ronalda ceļi krustojušies pirms 12 gadiem, kad viņa strādāja kādā nekustamo īpašumu firmā.

"Viņš man piezvanīja, gribēja apskatīt kaut kādu dzīvokli, parādīju, un tad zvana un saka, ka viņam ir zeme, kuru vēlas pārdot. Aizbraucām apskatīt, ieradās toreiz ar puķi," stāstu iesāk Katrīne.

Viņa turpina: "Pēc dienas zvana un saka, ka gribot izīrēt savu dzīvokli Ģertrūdes ielā, lai atnāku to nofotografēt. Es, kā kārtīgs darbinieks, ar savu fotoaparātu atnāku un safočēju visu. Un tagad smieklīgākā daļa - aizeju uz darbu, apstrādāju dzīvokļa bildes, un viņš zvana un saka - klau, tu tikai neliec nekur tās bildes, negribu, lai vecāki redz, ka gribu izīrēt. Ja nu ir kāds, kas interesējas par dzīvokli centrā, tad vari piedāvāt."

Stāsts kļūst vēl amizantāks: "Zvans bija nākamajā dienā, zvana puisis un saka - meklēju īres dzīvokli centrā, kaut kur Ģertrūdes ielas rajonā. Uzreiz sapratu, ka kaut kas nav, bet nu piedāvāju. Jā, gribot paskatīties. 

Atnāku, satieku Ronaldu, bet zvanītājs kā nenāk, tā nenāk.

Un šis saka - nu, ejam augšā, nestāvam uz ielas, pagaidīsim iekšā. Ieejam, un tur galds uzklāts un sveces, un pats sagatavojis pusdienas! Kad gāju prom, mēģināja pierunāt palikt un ka es viņam tik ļoti patīkot un tā tālāk, bet man viņš uzreiz likās maniakveidīgais!"

Katrīne pat saņēmusi no vīrieša ar roku rakstītu vēstuli, kurā viņš atzinies daiļavai mīlestībā. 

Daiļā gaišmate ātri vien pārtraukusi kontaktēties ar vīrieti, lai gan viņš uzstājīgi esot vairākkārt viņai zvanījis.

Jau vēstīts, ka Ušakova sociālajos tīklos izteica brīdinājumu citām sievietēm par kādu vīrieti, kurš ļaunprātīgi izmanto daiļā dzimuma pārstāves - pārim izveidojās galvu reibinošs romāns, kura laikā pie Alpes nonāca Lienes seksa video, kā arī pases dati.

Lienes ieraksts sociālajā vietnē "Facebook" izpelnījies plašu ažiotāžu - ar to dalījušies vairāk nekā 300 cilvēku un vairāki desmiti sieviešu izklāstījušas savu bēdu stāstu, kurā galvenajā lomā ir bēdīgi slavenais krāpnieks. 

Pats Ronalds Alpe sarunā ar "Privāto Dzīvi" attiecības ar Lieni nožēlo, sakot, ka ir atgriezies pie sievas, šova "Latvijas princese" dalībnieces Montas Zukes, kura gaida no Ronalda bērniņu. 

Uz augšu
Back