Žaklīna Cinovska saņēmusi draudu vēstuli: “Es neesmu nekāda valsts noslēpuma turētāja, bet tomēr...”

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 12
Foto: Zane Bitere/LETA

​Populārā režisore un producente Žaklīna Cinovska vērsusies pēc palīdzības pie draugiem, jo epastā saņēmusi vēstuli, kurā kāds, uzdodoties par hakeri, centies izspiest 1000 dolārus apmaiņā pret to, ka izdzēš video, kas it kā uzņemts caur upura datora kameru, apmeklējot mājaslapas, kurās atrodami pornogrāfiski video.

Foto: Ekrānuzņēmums

“SOS! Jums kādreiz nākušas šādas draudu vēstules? Ko darīt? Es, protams, saprotu, ka draudi ir patukši draudi, es neesmu nekāda valsts noslēpuma turētāja, bet tomēr...” sociālajā tīklā “Facebook” rakstīja Cinovska.

“Vienkārši izdzēst, man daudziem kolēģiem tādas vēstules nāca vairākas nedēļas, kas vienkārši tika ignorētas. Šie vienkārši meklē naivus, lētticīgus, bailīgus cilvēkus”; “Ignorēt. Vai arī ja vēlies kādu patrollēt - aizsūti latviski kādas trīs lappuses no "Lāčplēša"”; “Vēstulē rakstītais ir precīzi vārds vārdā lasīts ļoti, ļoti sen. Šķiet, vairākus gadus klejo šis surogātpasta sūtījums, varbūt vienīgi konta numuru atjauninājuši. Tehniskie termini ir lietoti muļķīgā veidā, IT lietpratēji piekritīs, ka aprakstītais ir pilnīgs sviests,” komentē paziņas.

Pēc visu ieteikumu saņemšanas Žaklīna tomēr pārliecinājusies par savu drošību:

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 12

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu