"Muzikālās bankas" ceremonija notiks Daugavpilī

LETA
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Kaspars Meinerts/TVNET

Daugavpils dome ceturtdien, 22. novembrī, nolēma piešķirt 79 140 eiro dotāciju Latvijas Radio pasākuma "Muzikālā banka" rīkošanai Daugavpils olimpiskajā centrā.

Iepriekš 8. novembra sēdē Daugavpils domes deputāti vienojās piešķirt 95 759 eiro finansējumu Daugavpils pilsētas pašvaldības iestādei "Latviešu kultūras centrs", kas līdzfinansētu "Muzikālās bankas" organizēšanu, taču Latvijas Radio lūdza domi pārskatīt lēmumu, piešķirot par 16 619 eiro mazāk līdzekļu, bet dotācijas veidā.

Pēc deputātiem skaidrotā, Latvijas Radio lūdzis tiešu dotāciju, jo "Muzikālā banka" ir Latvijas Radio veidots zīmols, tādējādi Latvijas Radio vēlas uzņemties pilnu atbildību par koncerta organizēšanu un arī biļešu tirdzniecību.

Atbilstoši Daugavpils domes sēdes protokolam "Muzikālās bankas" koncerta vienas biļetes minimālā cena bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN) būs astoņi eiro, bet maksimālā cena - 20 eiro bez PVN, savukārt koncerta ģenerālmēģinājumā ieejas maksa plānota pieci eiro bez PVN.

Pērn Latvijas Televīzija un Latvijas Radio pārtrauca sadarbību ar Ventspils pašvaldību izklaides raidījumu veidošanā, tostarp arī "Muzikālās bankas" rīkošanā, ņemot vērā, ka Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs bija viens no aktīviem "oligarhu sarunu" dalībniekiem un apspriedis mediju ietekmēšanas un pakļaušanas veidus.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu