Agnese Vārpiņa pamet darbu televīzijā

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Ieva Čīka/LETA

​Pēc gandrīz 20 kanālā TV3 pavadītiem gadiem no tā izlēmusi aiziet daiļā ziņu moderatore Agnese Vārpiņa – viņa šādu lēmumu pieņēmusi pēc neapmierinātības ar pārmaiņām medijā.

“Mediju grupa “All Media Latvia” paplašina savu darbību dažādās platformās, kas nosaka nepieciešamību izveidot principiāli jaunu satura ražošanas procesu un atbilstošu satura formātu ieviešanu, integrējot lineārā un digitālā satura ražošanu vienā procesā. Tas savukārt nozīmē, ka no 2019. gada 1. janvāra skatītājam ir redzamas nelielas izmaiņas formātā, kas paredz, ka kanālu TV3 un LNT vakara ziņas vadīs viens moderators. Šāds ziņu formāts ir mediju grupas „All Media Baltics“ televīzijas kanālos arī Lietuvā un Igaunijā, un tas atbilst pasaules vadošo mediju praksei.

Formāta izmaiņas nenozīmē automātisku darbinieku skaita samazināšanu.

Turpmāk kanāla TV3 ziņās būs redzami trīs pašreizējie moderatori, kuri secīgi mainīsies, – Edijs Bošs, Arnis Krauze un Kristīne Anže. Atbilstoši jaunajai darba plūsmai Kristīne Anže kļūs arī par kanāla TV3 info dienesta vadītāju. Kanāla LNT ziņu dienestā izmaiņas nav paredzētas, darbu turpinās visi ziņu dienesta moderatori.

Ņemot vērā jaunā satura ražošanas procesā veiktās darba organizācijas izmaiņas, katram moderatoram tiek piedāvāts jauns sadarbības modelis. Tomēr Agneses Vārpiņas un mūsu kā darba devēja sadarbības redzējums nesakrita, tāpēc Vārpina pieņēma lēmumu neturpināt darbu.

Mēs esam pateicīgi Agnesei par ilggadējo darbu un vēlam viņai izdošanos nākotnes gaitās!” notikušo TVNET skaidroja “All Media Latvia” pārstāve Alise Mališko.

Kā zināms, 31. augustā Dzintaru koncertzālē televīzijas kanāla TV3 20 gadu jubilejas svinības.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu