Zināmi pašnāvību izdarījušā zviedru dīdžeja Avicii 25 miljonu lielās bagātības mantotāji

TVNET
Zināmi pašnāvību izdarījušā zviedru dīdžeja Avicii 25 miljonu lielās bagātības mantotāji
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: AFP/SCANPIX

​Zviedrijas Nodokļu aģentūra kā pasaulslavenā dīdžeja Avicii jeb Tima Berglinga mantojuma ieguvējus nosaukusi viņa vecākus, kuri saņems dēla karjeras laikā nopelnīto, kas mērāms 25 miljonos dolāru, ziņo CNN.

Prestižajai “Grammy” balvai nominētais Avicii nebija atstājis testamentu, kā arī bija neprecējies un bez bērniem – atbilstoši Zviedrijas likumiem mantojums pēc nodokļu nomaksas pienākas viņa mātei un tēvam.

28 gadus vecais dīdžejs tika atrasts miris pērnā gada 20. aprīlī Omānā, kur viņš pavadīja brīvdienas. Vairākos medijos izskanēja ziņa, ka mūziķis izdarījis pašnāvību, sagriežot sevi.

Nedēļu pēc Avicii nāves viņa ģimene nāca klajā ar publisku paziņojumu, kurā netiešā veidā atklāts, ka mūziķis izdarījis pašnāvību: «Mūsu mīļais Tims bija meklētājs, ievainojama, mākslinieciska dvēsele, kas meklēja atbildes uz eksistenciāliem jautājumiem. Perfekcionists, kurš ceļoja un strādāja smagi vietā, kas noveda pie pamatīga stresa. Kad viņš pārtrauca koncertēt, viņš vēlējās atrast balansu dzīvē, lai būtu priecīgs un varētu darīt to, ko mīlēja visvairāk, - radīt mūziku. Viņš ļoti cīnījās ar domām par dzīvi, tās jēgu un prieku. Viņš tā vairs nevarēja dzīvot. Viņš vēlējās atrast mieru. Tims nebija radīts biznesam, kurā atradās; viņš bija jūtīgs puisis, kurš mīlēja savus fanus, bet izvairījās no uzmanības. Tim, tu vienmēr būsi mīlēts, un tevis mums pietrūks. Tas, kāds tu biji un kādu mūziku radīji, mūžīgi dzīvos mūsu atmiņās. Mēs tevi mīlam!»

Avicii bēres notikušas 10. jūnijā privātā ceremonijā ģimenes locekļu un tuvāko draugu lokā. Dīdžejs apglabāts Skūgširkogordenas kapsētā Stokholmā. Šajā pašā kapsētā zemes klēpī guldīta leģendārā zviedru kinoaktrise Grēta Garbo.

Slavenais dīdžejs ilgu laiku bija runājis par savām problēmām ar alkoholismu un viņa grūtībām kā intravertam cilvēkam piemēroties dīdžeja dzīvesveidam. Avicii bija veselības problēmas, kuru dēļ viņš 2016. gadā paziņoja par koncertturneju beigšanu. Viņa pazīstamākās dziesmas ir "I Could Be the One", "Wake Me Up", "Levels" un "Hey Brother".

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu