Liene Ušakova intīmā paziņojumā ļaujas dvēseles kliedzienam

FOTO: instagram/ushakovaonair

Par vienu no pērn apspriestākajiem skandāliem kļuva dziedātājas un radio balss Lienes Ušakovas stāsts par kādu donžuānu, kurš apkrāpis jau vairāk nekā 500 sieviešu. Tagad, kad ķilda ir norimusi, sieviete dalījusies dziļi personīgās pārdomās par savu dzīvi.

Kā sociālajos tīklos raksta Ušakova, viņai vienmēr šķitis, ka nav piedzimusi īstajā laikā un neiederas citu vidū.

"Cik daudzi no jums zina par manām mūžīgajām mākslinieces depresijām un nebeidzamo cīņu par skaistumu? Es mēģinu turēt savu dzīvi grožos. Dēvēju to par balansu."

Viņa turpina: "Sitos nost sporta zālē, jo mīlu ēdienu. Nesmēķēju un ar alkoholu neaizraujos, jo baidos, ka tas var iedragāt manu ārējo izskatu, uz ko esmu tā ieciklējusies, lai gan citādi droši vien mana dzīve būtu pilnīgs rokenrols."

"Cik ļoti mīlu idealizēt katru vīrieti savā ceļā! Ne tikai vīriešus... Cilvēkus! Es ticu, ka cilvēki ir labi! Vēlos radīt mākslu, bet tajā pašā laikā nejūtos gatava dziedāt savas dziesmas. Reizēm ir tik grūti... Jūs nespējat pat iedomāties. Daudz esmu domājusi, kādēļ personāži, ko par mūziķiem būtu grūti nosaukt, tiek tālāk konkursu atlasēs. Vai sūdīgiem aktieriem, kuriem tiek labas lomas," vietnē "Facebook" raksta mūziķe.

Pie video, kurā viņa dzied, Ušakova norādīja, ka nav apmierināta ar mūsdienu mūziku, kura ir piepildīta vien ar "rupjībām", jo viņa būs tā, kas dziedās par "mīlestību un visu sāpju jūru, kas tai seko". 

"Būšu tā, kas ticēs mīlestībai arī pēc 550. reizes - kad kāds būs pret tevi noslaucījis kājas. Man ir pilnīgi pie vienas vietas, ko par mani domā žūrijas locekļi vai interneta komentētāji. Šie ir ļaudis, kas mani nepazīst ne druskas. Viņi vienmēr redzējuši tikai to, ko vēlas redzēt, un vienmēr būs gudrāki par tevi pašu. Vienmēr esmu zinājusi, ka mani gaida lielas lietas."

"Es lauzīšu celmus un sirdi neskaitāmas reizes, vēl tikpat iemīlēšos, bet es paveikšu lielas lietas. Es noteikti atstāšu kaut ko pēc sevis. Tā ir mana pārliecība! Pat tad, ja tā būs tikai viena dziesma. Agrāk vai vēlāk šo dziesmu dziedāsiet jūs un vēlāk jūsu bērni un mazbērni. Pieminiet manus vārdus! Nemaz nebrīnīšos, ja man būs jāizbraukā vēl puse pasaules konkursu, lai tiktu pie kārotā un kārtīgi norūdītos. Tas nekas! Manis pēc šis "gara darbs" var iešauties prātā un tapt arī sirmā vecumā. Pieredze ir svarīga. Es ticu Dievam un visiem kosmiskajiem spēkiem. 

Esmu brīnišķīga māksliniece, esmu labs cilvēks un man viss būs kārtībā! Dieviņš nav mazais bērns... Katram un visam savs laiks un vieta!" savu stāstu nobeidza Ušakova. 

Uz augšu
Back