Evija Vēbere un Olga Rajecka aprok kara cirvi? Abas ilgi un cieši apskaujas uz “Zelta mikrofona” skatuves (5)

​“Svētku dienas” skandāls noslēdzies?
Sejas.lv
CopyDraugiem X Whatsapp

​Otrdien, 12. februārī, Dailes teātrī jau 23. reizi tiek pasniegtas Mūzikas ierakstu gada balvas "Zelta mikrofons". Uz skatuves šajā dienā tikās arī dziedātājas Olga Rajecka un Evija Vēbere. Pērn Rajecka par Vēberes izpildījumu dziesmai “Svētku diena” koncertā “Mīlestības vārdā. 18+” izteicās ļoti neglaimojoši, to pat nodēvējot par “parodiju”, bet tagad abas šķietami salīgušas mieru.

Kategorijā “Alternatīvais vai indie mūzikas albums” šogad balvu pasniedza tieši Rajecka, kura uz skatuves izteicās šādi: “Izrādās, ka šai mūzikai joprojām nav robežu, neviens nezina, kā tai īsti jāskan, neviens nezina, kā to darīt un kā tam vispār jābūt. [..] Es ļoti priecājos, ka šī mūzika ir tik tālu attīstījusies.”

Ieraugot, ka šajā kategorijā uzvarējusi Vēbere, viņa komentēja: “Nuja. Es jau ne par ko nebrīnos. Bet apsveicu no sirds.”

Abas cieši un ilgi apskāvās, pēc kā Vēbere paziņoja: “Lai mīlestība, lai saticība, lai cieņa. Jo man nenormāli milzīgs prieks par mūziku, kas šobrīd virmo šeit un tagad, un man patiess prieks, ka varam stāvēt līdzās ar godu, ar prieku, ar cieņu galvenokārt. Paldies.”

Par to bija pārsteigti arī tā sauktie dīvāna eksperti:

Kā zināms, tieši šis Vēberes dziedājums saniknoja ne vienu vien mūzikas industrijas darboni un TV skatītāju.

Komentāri (5)CopyDraugiem X Whatsapp

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu