Brīdinājums!

Apstiprinu, ka esmu vismaz 18 gadus vecs!

Klāt gada pikantākais notikums - festivāls "Erots"

Sejas.lv
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
20.starptautiskais erotikas festivāls "Erots 2018" Ķīpsalas hallē.
20.starptautiskais erotikas festivāls "Erots 2018" Ķīpsalas hallē. Foto: Zane Bitere/LETA

Jau nedēļas nogalē, 15. un 16. februārī, Ķīpsalas hallē Baltijā vērienīgākais izklaides festivāls pieaugušajiem "Erots" nojauks seksualitātes robežas. Brīnies, baudi, sajūti un piedalies!

Divu draisku un kaislīgu nakšu garumā apmeklētāji varēs vērot gan graciozu burlesku no Krievijas, karstasinīgas kubiešu dejas un neķītrus šovus no Francijas, gan akrobātiskus trikus un erotiskas dejas ap stieni, gan arī baudīt sieviešu, vīriešu un pāru striptīzšovus.

Par dzirksteļojošu atmosfēru rūpēsies pasākuma vadītāji – Sigita Brazdauska, kurai šis būs jau septītais “Erots”, un viens no Latvijas seksīgākajiem vīriešiem – aktieris Lauris Dzelzītis.

Festivālā būs padomāts arī par jaunu sajūtu meklētājiem – varēs ne vien pavisam tuvu satikt māksliniekus, saņemt autogrāfus un nofotografēties ar zvaigznēm, bet arī apgūt japāņu siešanas mākslu šibari, piedalīties SM meistarklasē un izbaudīt vīriešu spēju un prasmi pārvērsties par pavedinošām sievietēm drag queen šovā. 

Foto: Šibari erotiskās siešanas māksla 

Paralēli nepārtrauktiem priekšnesumiem uz skatuves apmeklētāji varēs iztrakoties deju zonā, tikt pie pikanta foto, piedalīties aizraujošos konkursos ar vilinošām balvām, "SexyStyle" buduārā iziet cauri sajūtu gammai, kas sākas maigās un romantiskās noskaņās, pakāpeniski pārejot pikantākās aktivitātēs. Festivālā varēs arī izvēlēties un iegādāties erotisko veļu, rotaļlietas mīlas izpriecām, masāžas eļļas, intīmās labsajūtas līdzekļus, pieaugušo filmas un citas pavedinošas lietas.

Festivālā būs arī mierīgāka atpūtas zona romantiskā atmosfērā, kā arī paaugstināta komforta un īpaši labas redzamības VIP zona līdzās galvenajai skatuvei. Pirmajā dienā, 15. februārī, iesildīsimies mierīgākā noskaņā, bet sestdien, 16. februārī, Ķīpsalas halle būs īstā vieta seksuālās enerģijas sprādzienam. 

Festivālā “Erots” baudi neaizmirstamus šovus, izmēģini lomu spēles, sajūti vēl nebijušas emocijas, atklāj savas apslēptākās vēlmes un ļauj tām vaļu! 

“Erots 2019” norises laiki: 15. februāris 20.00–03.00 un 16. februāris 18.00–03.00

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu