“Instrumenti” ar jaunu dziesmu aicina uz albuma “Cilvēks” atklāšanas svētkiem

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 2
Instrumenti “Visā visumā visums ir viss”
Instrumenti “Visā visumā visums ir viss” Foto: kadrs no video

Grupa “Instrumenti” izdod otro singlu “Visā visumā visums ir viss” no piektā studijas albuma “Cilvēks”, kas tiks izdots maija vidū. Līdz ar singlu “Instrumenti” piedāvā arī dziesmas teksta video, ko veidojis mākslinieks Toms Burāns.

Noskaties video.

Instrumenti - Visā visumā Visums ir viss from Instrumenti on Vimeo.

“Instrumentu” albums “Cilvēks”, kas seko “Zelta mikrofona” ceremonijā par “Labāko albumu” atzītajam ierakstam “Atkala”, tiks prezentēts 15. maijā topošajā mākslas centrā “Zuzuem”. Uz albuma atklāšanas koncertu iespējams iegādāties ierobežotu daudzumu biļešu vietnē www.koncerts.lv. Ikviens albuma atklāšanas koncerta apmeklētājs kā viens no pirmajiem savā īpašumā iegūs “Instrumentu” jauno ierakstu “Cilvēks” CD formātā.

“Visā visumā visums ir viss” teksta autors ir dzejnieks Māris Melgalvs, kurš zināms kā vairāku nozīmīgu grupas “Pērkons” dziesmu tekstu autors. Stāsta Reinis Sējāns: “Ar Māra Melgalva dzeju dzīvoju jau neapzinātā vecumā, kad, mazs puika būdams, braucu tētim līdzi grupas “Pērkons” turnejās un bieži biju klātesošs radošajos darbos ierakstu studijā. Kurš gan nav dzirdējis “Pie baltas lapas”, “Balādi par gulbi”, “Manu dienišķo” vai “Zaļo dziesmu”… Tā bija mana bērnība un ikdiena. Tad nu, šķirstot viņa grāmatiņu arī šodien, viss liekas tik saprotams, tik pazīstams, tik pārlaicīgs. Tas ir tas zelta griezums starp apcerīgu skatu tālienē un parasto ikdienību, starp prātam neaptveramo visumu un niecīgo cilvēku tajā.”

Kā zināms, “Instrumenti” 31. augustā “Daugavas stadionā” Rīgā rīkos līdz šim vērienīgāko koncertu grupas pastāvēšanas vēsturē. Zīmīgi, ka pirms 30 gadiem augstākminētā grupa “Pērkons” “Daugavas stadionā” pulcējusi 34000 cilvēku.

Biļetes uz “Instrumenti” grandiozo koncertu pieejamas Biļešu servisa tirdzniecības vietās, kā arī www.koncerts.lv. Biļešu cena ir 20 – 40 EUR, pieejamas gan sēdvietu, gan stāvvietu, kā arī fanu zonas biļetes. Bērniem  7-12 g. vecumā biļetes par puscenu.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 2

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu