Kivičs par Dimiteru: "Viņš ir pievienojies visam Latvijas kompleksaino idiotu baram!"

Sejas.lv
Kivičs par Dimiteru: "Viņš ir pievienojies visam Latvijas kompleksaino idiotu baram!"
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 29
Foto: LETA/TVNET kolāža

Latvijas skandalozākā šovbiznesa pāra - Andra Kiviča un Lienes Skulmes - gaitām, šķiet, seko līdzi teju visi. Pāra izdarības nonākušas arī dziesminieka Kaspara Dimitera redzeslokā, un viņš par abu dzīvi radījis skaņdarbu "Kivi čivi čivi blūzs". Trešdienas, 20. marta, STV Pirmā! realitātes šova "Kivičs. Pavisam privāti" sērijā Andris Kivičs izteicis savu viedokli par kompozīciju, kā arī meties virsū tās autoram. 

"Es sacepos, jo dzirdēju Kaspara Dimitera dziesmu, kurā viņš sarkastiski, snobiski, ciniski dzied par mani un Lieni," par dzirdēto izteicies Kivičs.

Viņš turpina: "Kāpēc man ir skumji? Jo Kaspars Dimiters bija tas cilvēks pēc kura koncerta "Krusta skola" apmeklējuma 1997. gadā es sapratu, ka gribu iemācīties spēlēt akustisko ģitāru. Būtībā Kaspars Dimiters ir mana lielākā muzikālā ietekme."

Kivičs uzskata, ka Dimitera radītā dziesma ir "vēlme pazemot". "Līdz ar to Kaspars Dimiters ir pievienojies visam Latvijas kompleksaino idiotu baram, kas to tik vien jēdz, kā lūrēt uz citu dzīvēm un nedzīvot savējo, un visu, kas viņam liekas atšķirīgs un jocīgs, nosodīt."

"Sveiks, Kaspar, bariņā! Esi pievienojies visiem Latvijas idiotiem! Es domāju, ka tu esi inteliģents džeks, kurš saprot, ka dzīvi var dzīvot dažādi!" - skarbus vārdus Kivičs veltījis dziesminiekam. 

Kivičs raidījumā atklājis, ka Dimiters reiz sacījis, ka izjūt viņu kā dēlu, tomēr tagad dziesminieka rīcība liecinot par pretējo. "Trakākais ir tas, ka viņš sevi pozicionē kā radikālu kristieti, tai pašā laikā viņš uzvedas kā tāds urla!"

Ja šķita, ka viss pateikts, Kivičs ķēries klāt "smagajai artilērijai": "Vienīgais, kas viņam ir, ir akustiskā ģitāra, kaut kāda ļoti jocīga sieva, un man ir ļoti lielas aizdomas, ka Kaspars Dimiters pats ir īstenībā gejs, jo tikai cilvēks, kurš domā, ka tā ir izvēle, noteikti ir kādreiz pats mūžā to apsvēris."

Atgādinām, ka šī nav pirmā reize, kad Kivičs agresīvi reaģējis uz neglaimojošiem komentāriem par sevi un Lieni. Viņš iepriekš draudēja piekaut Valmieras drāmas teātra aktieri Paulu Iklāvu ar skatuves vārdu Liktenīgais, kurš publiskoja karikatūru par Lienes Skulmes mīlas dzīvi. 

Pēcāk Kivičs, apmeklējot festivālu "Erots", pie ieejas durvīm sastrīdējies ar kādu meiteni, rupji izlamājot viņu. "Stāvam rindā, blakus stāv divas meitenes, sadevušās rokās. Viena saka: "Jūs esat baigi foršie, mēs sekojam jums līdzi, turieties!" Otra meitene saka: "Nekas foršs tur nav, par ko tur priecāties? Tur viss ir slikti!"" - notikumus atminas Kivičs. Meitenes sacītais pamatīgi saniknojis mūziķi, un tas pamatīgi izlamājis festivāla apmeklētāju. "Tev kāds kaut ko prasīja? Man tevi pa punktiem izanalizēt? Paskaties uz sevi no malas! Šitā izskatās debila sieviete!" - meitenei atcirtis Kivičs, papildinot sakāmo ar virkni lamuvārdu. 

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu