"Instrumenti" meklē vārdu jaunās dziesmas videoklipa draiskulim

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Ekrānuzņēmums

Grupa "Instrumenti" vietnē "Facebook" aicinājusi ļaudis dot vārdu jaunākās dziesmas "Visā visumā visums ir viss" videoklipā dejojošajam draiskulim apakšbiksēs. 

Ļaudis dejojošo vīrieti nodēvējuši par Zigi, Veitu, Lauriku, Čikbābu, Siliņu, Mr. Elastu un vēl vismaz simts dažādos veidos. 

“Visā visumā visums ir viss” teksta autors ir dzejnieks Māris Melgalvs, kurš zināms kā vairāku nozīmīgu grupas “Pērkons” dziesmu tekstu autors. Stāsta Reinis Sējāns: “Ar Māra Melgalva dzeju dzīvoju jau neapzinātā vecumā, kad, mazs puika būdams, braucu tētim līdzi grupas “Pērkons” turnejās un bieži biju klātesošs radošajos darbos ierakstu studijā. Kurš gan nav dzirdējis “Pie baltas lapas”, “Balādi par gulbi”, “Manu dienišķo” vai “Zaļo dziesmu”… Tā bija mana bērnība un ikdiena. Tad nu, šķirstot viņa grāmatiņu arī šodien, viss liekas tik saprotams, tik pazīstams, tik pārlaicīgs. Tas ir tas zelta griezums starp apcerīgu skatu tālienē un parasto ikdienību, starp prātam neaptveramo visumu un niecīgo cilvēku tajā.”

Kā zināms, “Instrumenti” 31. augustā “Daugavas stadionā” Rīgā rīkos līdz šim vērienīgāko koncertu grupas pastāvēšanas vēsturē. Zīmīgi, ka pirms 30 gadiem augstākminētā grupa “Pērkons” “Daugavas stadionā” pulcējusi 34000 cilvēku.

Biļetes uz “Instrumenti” grandiozo koncertu pieejamas Biļešu servisa tirdzniecības vietās, kā arī www.koncerts.lv. Biļešu cena ir 20 – 40 EUR, pieejamas gan sēdvietu, gan stāvvietu, kā arī fanu zonas biļetes. Bērniem  7-12 g. vecumā biļetes par puscenu.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu