Vai izjukusi Ērika Stendzenieka laulība?

Ēriks Stendzenieks

FOTO: Evija Trifanova/LETA

Pēdējā laikā publiskajā telpā pavīdējušas runas, ka reklāmas speciālista Ērika Stendzenieka ģimenē iestājusies laulības krīze. Tagad izdevumam "Privātā Dzīve" viņš komentēja izskanējušās baumas. 

20. martā Stendzenieks vietnē "Facebook" publiskoja sludinājumu ar nosaukumu "Dzīve uzspiež zīmogu", kurā pārdeva skaņas sistēmu. Tagad viņš atzīst, ka ieraksts par mantu izpārdošanu esot bijis tikai joks. "Man vienkārši drusciņ gribējās nostiprināt savas pozīcijas ģimenē. Jo, redz, viss, ko es daru, ir slikti, bet viss, ko dara pārējie, ir labi. Gribējās nedaudz paspītēties pretī."

Stendzenieks gan cer, ka konflikti ar sievu Gitu Šmiti nenovedīs līdz laulības šķiršanai, jo viņš uzskata laulāto draudzeni par brīnišķīgu cilvēku.

"Ja manā priekšā būtu melna un balta tāfele, tad uz baltās es rakstītu: "Gita, mana sieva. Viņa spēlē kokli, darbojas tautasdziesmu un deju ansamblī, viņa apgūst pirts rituālus, ir profesionāla pirtniece..." Savu vārdu es varētu rakstīt uz melnās tāfeles," izdevumam pastāstīja Stendzenieks.

Konfliktu cēlonis esot meklējams politikā, reklāmistam atzīstot, ka pēdējo pusgadu viņš nav bijis "īsti adekvāts". "Godīgi sakot, man drusciņ sajāja smadzenes politika, ieskaitot Artusu Kaimiņu un Gobzemu, bet ne tik daudz, lai nosvītrotu 23 gadus."  

Uz augšu