Brīdinājums!

Šo lapu nedrīkst atvērt, ja Tev vēl nav 18 gadu.

Man jau ir 18 Man vēl nav 18

Tabloīds: Porziņģis cietušajai "spļāvis virsū un saucis par savu verdzeni"

Kristaps Porziņģis FOTO: AFP/SCANPIX

Pagājušajā nedēļas nogalē medijus pāršalca ziņa, ka Nacionālās Basketbola asociācijas (NBA) basketbolists, kluba Dalasas "Mavericks" spēlētājs Kristaps Porziņģis tiek apsūdzēts izvarošanā. Slavenību tenku portāls "TMZ" publicējis detalizētu aprakstu par incidentu.

Jau vēstīts, ka Porziņģis pagājušā gada 7. februārī pēc neveiksmīgā ceļgala savainojuma uz savu dzīvokli Manhetenā uzaicinājis kaimiņieni, kurai ir 29 gadi, un viņu izvarojis.

"TMZ" ziņo, ka Porziņģis cietušo esot iegrūdis gultā, kas atrodas viesistabā, "iegājis viņā" ar savu dzimumlocekli un kļuvis varmācīgs. Sieviete apgalvo, ka Porziņģis viņai vairākas reizes iesitis pa seju, spļāvis uz viņu, saucis par "manu kuci" un "manu verdzeni" un sacījis, ka viņa piederot viņam. Porziņģis esot pārtraucis savas darbības, kad sieviete sāka pretoties un cīnīties pretī.

Sieviete par notikušo ziņojusi vien vairāk nekā gadu vēlāk, jo Porziņģis neesot samaksājis iepriekš atrunāto naudas summu par klusēšanu, kas bija 68 000 dolāru (60 600 eiro).

NBA zvaigznes advokāts Rolands Riopells norāda, ka viņa klients pilnībā noraida izskanējušās apsūdzības.

Uz augšu
Back