Ušakova bijusī sieva nāk klajā emocionālu vēsti sakarā ar viņa atstādināšanu

Sejas.lv
Ušakova bijusī sieva nāk klajā emocionālu vēsti sakarā ar viņa atstādināšanu
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 9

No amata atstādinātā Rīgas domes mēra Nila Ušakova bijusī sieva Jeļena sociālajā tīklā "Facebook" publicējusi emocionālu ierakstu, kurā pauž atbalstu bijušajam vīram un cer, ka "tiesā tiks pieņemts pareizs lēmums".

"Ir šokējoši redzēt to, kas pēdējos gados notiek Latvijas politikā - migrācija, zemais līmenis veselības aprūpē un izglītībā. Vienmēr ir vieglāk meklēt ienaidniekus, pret ko cīnīties, nevis attīstīties un uzlabot lietas. Tomēr šis ieraksts nav domāts, lai kādu nosodītu. Tieši pretēji.

Es pazīstu Nilu vairāk nekā 10 gadus un varu teikt, ka viņš ir unikāla persona ar plašu, skaistu sirdi. Viņš vienmēr ir gatavs palīdzēt, un ne tikai kā Rīgas mērs. Esmu redzējusi, kā viņš palīdz svešiem cilvēkiem tā, it kā tie būtu viņa draugi un ģimene.

Nils vienmēr ir vienmēr ir ticējis visam labajam un tam, ka arī viņš rīkojas labi. Daudzas reizes esmu viņam teikusi, ka cilvēki pat neatcerēsies visas labās lietas, ko viņš ir veicis, bet viņš man atbildēja - mani neinteresē, vai viņi atcerēsies, es vienkārši gribu palīdzēt! 

Tas nav taisnīgi, ka ir apdraudēta Nila iespēja strādāt un palīdzēt cilvēkiem. Tas nav par varu - viņam to nevajag. Renovētas skolas, bērnudārzi, parki, brīvpusdienas bērniem, bezmaksas transports pensionāriem un skolēniem... saraksts ir garš.

Es ceru, ka tiesu sistēma nav pilnībā sapuvusi un tiesā tiks pieņemts pareizais lēmums."

Kā jau ziņots, 5. aprīlī stājās spēkā VARAM (Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija) vadītāja Jura Pūces lēmums atstādināt Ušakovu no Rīgas mēra amata. 

Pūces rīkojumā uzskaitīti vairāki Ušakova kā Rīgas mēra un kā pašvaldības SIA "Rīgas satiksme" kapitāla daļu turētāja pārstāvja izdarīti pārkāpumi. Piemēram, sagatavojot pārskatu par Rīgas pilsētas pašvaldības 2017.gada budžeta izpildi, attiecībā uz "Rīgas satiksmes" finanšu datiem esot nepareizi iegrāmatoti 18,43 miljoni eiro. Rezultātā līdzekļi neesot izlietoti saskaņā ar pašvaldības konsolidētajā kopbudžetā paredzēto mērķi.

Tikmēr Ušakovs visus pārmetumus noraida, uzsverot, ka Pūces parakstītais lēmums ir juridiski nekvalitatīvs un ka taisnību meklēs tiesā. Kamēr Ušakovs no amata ir atstādināts, viņa pienākumus pildīs nule ievēlētais Rīgas vicemērs Oļegs Burovs.

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu