Duboks un grupa “A-Europa” atgriežas ar romantisku balādi

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
A-Europa (S. Duboks)
A-Europa (S. Duboks) Foto: Ekrānuzņēmums

19. aprīlī dziedātājs un dziesmu autors Artūrs Duboks ar pavadošo instrumentālo grupu aicina uz lielo pavasara koncertu naktsklubā “Studio69”. Koncertā būs iespēja dzirdēt gan populārākās grupas “A-Europa” dziesmas, gan arī jaunas kompozīcijas. Par godu šim notikumam Artūrs Duboks sagatavojis jaunās dziesmas “Kad tevis nav” videoklipu.

Koncertam ir iedvesmojošs nosaukums “Tici sapnim”, kā saucas arī viens no grupas albumiem. “Aicinām visi kopā pasapņot un gaidīt savu sapņu piepildīšanos,” saka dziedātājs. 

Publicēta arī jauna dziesma un videoklips, par kuru Duboks saka: “Galvenā varoņa mīļotā sirgst ar neārstējamu slimību, dzīvot atlicis pavisam maz. Viņas kaislība ir lidmašīnas, un tieši tāpēc vīrietis nolemj pēdējos dzīves mirkļus kopā ar savu mīļoto pavadīt debesīs, lidojot. Tā kā viņš nespēj iedomāties turpmāko dzīvi bez mīļotās, tāpēc atslēdz lidaparāta dzinēju, traucoties pretim zemei. Tur, tālajā nezināmajā, viņi atkal ir kopā, iemīļoti un brīvi."

“Tas ir viens no miljons variantiem, kā varēja ekranizēt šo dziesmu. Tāpēc jau daiļrade ir daiļrade, katrs dzirdot dziesmu, iedomājas, ko savu. Dziesma ir par mīlestību un šķiršanos. Bet šķiršanās var notikt dažādu iemeslu dēļ," piebilst mūziķis. 

Jaunās dziesmas video.

Biļetes uz koncertu var iegādāties iepriekšpārdošanā “Biļešu serviss” kasēs un internetā www.bilesuserviss.lv 

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu