Solvita Āboltiņa atklāj, kāpēc izšķīrusies no sava pirmā vīra

Stāsts kā meksikāņu seriālā
Sejas.lv
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 5
Foto: LETA

​Latvijas ārkārtējā un pilnvarotā vēstniece Itālijā Solvita Āboltiņa intervijā ar žurnālu “Ieva” atklāti pastāstīja, kāpēc izšķīrusies no pirmā vīra un atjaunojusi attiecības ar jaunības dienu mīlestību Jāni, ar kuru ir precējusies vēl joprojām. Tajā laikā viņas dzīvē bija stāsts par operācijām un slimību, aizdomas par vēzi, un viņa izdomāja – kā es tā nomiršu, jauna un neprecēta?

“Jānis tobrīd bija no pirmās sievas izšķīries un laikam nebija gatavs jaunai laulībai. Bet man bija jāprecas. Kad latviešu meitene, izmācījusies par juristi, pabeidz augstskolu, viņa izdomā – pag, pag, aiziešu strādāt uz sieviešu kolektīvu, kas tad mani tagad precēs? (Smejas.) Tad bija tāda meksikāņu seriāla cienīga izspēle ar manu pirmo vīru Raimondu, [..] Arī pēc tam, kad oficiāli izšķīrāmies, nebija tik vienkārši. Bet man nav jāber sev uz galvas pelni un vienai jāuzņemas vaina par šķiršanos – arī Raimondam bija kāda kolēģe, ar kuru viņš pēc tam apprecējās,” tā Āboltiņa.

“Arī šobrīd tas nav viegli, jo vīrs savu darbu nevarēja darīt no attāluma un braukt man līdzi. [..] Tāpēc, lai laulība neizjuktu, jābraukā šurp turp.”

Foto: Solvitas Āboltiņas grāmatas "Varēt" prezentācija

Kā jau ziņots, Solvita Āboltiņa 12. martā iesniegusi akreditācijas vēstules Sanmarīno valsts reģentiem Mirko Tomasoni II un Lukam Santolīni I, aģentūru LETA informēja Ārlietu ministrijā (ĀM).

Akreditācijas ceremonijas laikā Āboltiņa uzsvēra, ka Latviju un Sanmarīno vieno kopīgas brīvības, demokrātijas un miera vērtības, kas veido labu pamatu sadarbībai. Vēstniece izteica gandarījumu, ka Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības (ES) Padomē laikā Sanmarīno līdz ar Andoru un Monako sāka sarunas par ES asociācijas līgumu.

Ar valsts reģentiem tika pārrunātas turpmākās divpusējās sadarbības iespējas. Kā norāda ĀM, Latvijas vēstniecībai jau ir labas iestrādes kultūras un tūrisma jomā, gan savulaik iepazīstinot ar Rīgu kā Eiropas kultūras galvaspilsētu, gan sadarbībā ar Tūrisma attīstības valsts aģentūru rīkojot semināru par tūrisma iespējām mūsu valstī. Tāpat Latvijas prezidentūras ES Padomē laikā 2015.gadā ar Latvijas vēstniecības atbalstu Sanmarīno bija skatāma izstāde "Art Nouveau arhitektūra: Rīgā un Latvijā".

Akreditācijas vizītes laikā vēstniece arī tikās ar Sanmarīno ārlietu, politisko jautājumu un tieslietu ministru Nikola Renci, Tirdzniecības kameras direktoru Massimo Gjoti un Sanmarīno vēstnieci Latvijā Federiku Bidži, kas ir arī Sanmarīno Ārlietu ministrijas Politisko un diplomātisko attiecību direktore.

Latvijas vēstniece Āboltiņa rezidē Romā, Itālijā.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 5
Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu