"Pienvedēja piedzīvojumi" atgriežas ar elektroniskāku skanējumu

Jauns singls "Viss kārtībā"
TVNET
"Pienvedēja piedzīvojumi" atgriežas ar elektroniskāku skanējumu
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Pienvedēja piedzīvojumi
Pienvedēja piedzīvojumi Foto: Linda Leen

Sabiles roka trio "Pienvedēja piedzīvojumi" savā 25. jubilejas gadā gatavojas rudenī laist klajā jaunu studijas albumu. Šonedēļ publicēts pirmais vēstnesis no tā - dziesma "Viss kārtībā", kurā dzirdami grupai netipiski sintezatoru motīvi.

"Ilgi vēlējāmies jums pateikt, ka viss kārtībā un mēs nejūtamies veci. 25 gadi ir tikai sākums," raksta grupa savā Facebook profilā.

Pavisam drīz tiks paziņota arī jubilejas koncerta norises vieta un datums. Rudenī klajā nāks arī dokumentālā filma par grupu.

Māris Žigats: “25 gadi grupā ir paskrējuši ļoti ātri, ir sajūta, ka vēl nesen spēlējām pirmos koncertus. Dziesmas jaunajam albumam ir tapušas lēnām un pamatīgi, bez steigas. Ieraksta process norisinājās radoši, sadarbībā ar producentu un skaņu inženieri Gati Zaķi, un bija interesanti atkal izjust studijas darba gaisotni. Šobrīd tiek strādāts, lai jubilejas koncertā dziesmas skanētu maksimāli tuvu albumā ierakstītajām. Tas ir ļoti interesanti mums pašiem un, cerams, būs patīkams pārsteigums arī klausītājiem. Daļa no darba procesa būs iekļauta arī dokumentālajā filmā.”

Grupas sastāvs 25 gadu garumā ir palicis nemainīgs – tajā vēl joprojām spēlē Aldis un Pēteris Lundes un Māris Žigats. Visi mūziķi ir no Sabiles.

Albuma izdevēji būs kompānija “MicRec”, kas 1996. gadā laida klajā arī grupas pirmo oficiālo albumu “Cilvēks ar trepēm”, kurš tagad, limitētā daudzumā, ir pārizdots vinila skaņuplatē.

Retrospektīvo video veidojis Kaspars Eniņš. 

Noskaties! 

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu