Kivičs aizkaitina pieticīgi dzīvojošu piecu bērnu mammu, liekot atbrīvoties no mantām

VIDEO
Sejas.lv
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 7

STV Pirmā! šovā "Tēt, brauc mājās!" 11. aprīļa sērijā "jaunā tēta" lomā iejutās mūziķis Andris Kivičs. Lai viestu kārtību ģimenes mājoklī, mūziķis iesaka izmest nevajadzīgās lietas, kas aizvaino ģimenes mammu Uļjanu, jo viņai nemaz neesot tik daudz lieko mantu. Turklāt par izmešanu vispār nevarētu būt ne runas - tās drīzāk esot jāatdod labdarībai.

Ģimenes mamma Uļjana ar vīru -  divdesmit gadus par viņu vecāko Gundaru - iepazinās, kad sievietei bija 16 gadi. Abi tolaik strādāja pie saimnieka kādā saimniecībā, iemīlējās, un drīz vien pārim pieteicās pirmā atvase. Nu ģimenē aug pieci bērni. Viena no atvasēm, dzīvespriecīgā Lindiņa, ir ar īpašām vajadzībām un pilnībā atkarīga no vecākiem, tāpēc Uļjana ikdienu pavada mājās. Gundars strādā par palīgstrādnieku veikalā, un ar viņa algu nereti ir par maz, lai pienācīgi “savilktu galus”. Lai gan Uļjana atzīst, ka viņiem nekā netrūkst, ģimene dzīvo gaužām pieticīgi.

Ierodoties pie ģimenes, Andris ir šokēts par viņu dzīves apstākļiem, kas patiesi ir skaudri  - ģimene dzīvo slikti apkurināmā, vecā lauku mājā. Bet Andra pārsteigums nav ilgs, jo Uļjana viņu uzreiz liek pie darba. Pēc darbīgas dienas laukos Andris ir pamatīgi noguris, tāpēc nākamajā dienā palīgos paaicina savu sirdsdāmu - Lieni Skulmi, lai kopā ar viņu pildītu tēta Gundara uzticētos uzdevumus. Gundara ieceres saistītas ar vides uzlabošanu, bērnu savstarpējām attiecībām un Uļjanas rūpēm par sevi. Andrim šķiet, ka viņš ar tiek galā lieliski, bet Uļa nebūt nav sajūsmā ne par Andra izremontēto virtuvi, ne piedāvājumu atbrīvoties no nevajadzīgajām mantām, ne idejām par to, kā uzlabot bērnu savstarpējās attiecības. 

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 7

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu