Džonijs Deps sūdz tiesā bijušo sievu par apmelošanu

LETA
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 1
Foto: Reuters/ScanPix

Holivudas aktrise Ambera Hērda ceturtdien,11. aprīlī, lūdza tiesnesi noraidīt viņas bijušā vīra Džonija Depa ierosinātu lietu pret viņu par apmelošanu, kas saistīta ar Hērdas presē rakstīto par sadzīves vardarbību viņu ģimenē.

Deps šajā lietā pieprasa kompensāciju 50 miljonu ASV dolāru apmērā, jo Hērdas apgalvojumi laikraksta "Washington Post" ievadrakstā 2018. gada decembrī kaitējuši viņa karjerai.

Hērdas advokāti lūgumā tiesnesim Virdžīnijas štata Fērfeksas pilsētā atkārtoja apgalvojumus, ka Deps esot bijis vardarbīgs pret viņu, un pievienoja fotogrāfijas, kur Hērda redzama ar zilumiem uz sejas un rētām uz rokām.

Depa martā ierosinātajā prāvā teikts, ka viņam izteiktās apsūdzības sadzīves vardarbībā ir "kategoriski un pierādāmi nepatiesas".

Hērdas "Washington Post" ievadrakstā teikts, ka kultūra esot sodījusi viņu par to, ka viņa bijusi sadzīves vardarbības upuris. Hērda aicināja sabiedrību mainīt attieksmi.

Lai gan Hērda rakstā neminēja Depa vārdu un neraksturoja konkrētus incidentus, Depa ierosinātajā lietā teikts, ka Hērda nepārprotami runājusi par viņu un tas kaitējis viņa karjerai.

Hērda 2016. gada maijā pieprasīja šķirt viņas laulību ar Depu viņa emocionālas un fiziskas vardarbības dēļ. Noslēdzot šķiršanās vienošanos 2016. gada augustā, Deps piekrita samaksāt septiņus miljonus ASV dolāru divām Hērdas izvēlētām labdarības organizācijām, bet viņa savukārt atsauca apsūdzības vardarbībā.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 1

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu