"Prāta vētras" bundzinieks Roga debitē kino ar filmu "Meklējot Mr. Kauliņu"

Noskaties kino rullīti
TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 1
Kaspara Rogas filmas "Meklējot Mr. Kauliņu" kadri
Kaspara Rogas filmas "Meklējot Mr. Kauliņu" kadri Foto: publicitātes

Jau 8. maijā, kinoteātrī “Forum Cinemas” pirmizrādi piedzīvos mūziķa, grupas “Prāta vētra” bundzinieka un videoklipu režisora Kaspara Rogas debija kino – dokumentālā filma "Meklējot Mr. Kauliņu”, kas ir stāsts par viņa draugu latvieti Guntaru Kļaviņu, par dimantu biznesa aizkulisēm, tā spozmi un baisumu caur viņa acīm un īstu, beznosacījuma draudzību. Noskaties pirmo rullīti!

Filma stāsta par Guntaru Kļaviņu jeb Mr. Kauliņu, kurš ir finansists un šarmants dzīves baudītājs. Pēc sava biznesa kraha viņš pazūd bez vēsts, radiniekus un draugus atstājot par sevi pilnīgā neziņā. Starp tiem ir arī viņa labākais draugs Kaspars Roga, kurš apņemas noskaidrot, kur palicis Kauliņš.

Pēc vairākiem gadiem Roga viņu atrod Āfrikā, Sjerraleonē, kur Kauliņš ir sācis kārtējo bīstamo avantūru - dimantu meklēšanu.  

Filmas "Meklējot Mr. Kauliņu" reklāmas rullītis.

“Ceru, ka ar šo filmu man un lieliskajai komandai būs izdevies nodot skatītājiem kaut nelielu daļu no savas dzīves piedzīvojumiem, tāpat ļaut aizdomāties par tādām lietām kā īsta draudzība, nauda, dimanti un to abstraktā spozme, dzīves jēgas meklējumi un vienkāršais cilvēks, kurš mēģina tajā visā atrast patieso sevi,” par filmu stāsta režisors Kaspars Roga.

Kaspara Rogas filmas "Meklējot Mr. Kauliņu" kadri
Kaspara Rogas filmas "Meklējot Mr. Kauliņu" kadri Foto: publicitātes

Filmā izmantotais paņēmiens ir tuvs mākslas kino žanram, un skatītājs praktiski nejutīs operatora klātbūtni, ļaujot pilnībā nodoties piedzīvojuma garšai un drāmai, kas risinās Kauliņa dzīvē. Līdz šim dimantu pasaule bijusi diezgan slēgta filmēšanas grupām, tomēr Kaspara Rogas draudzība ar Guntaru būs caurlaide uz līdz šim neredzētām lietām. Kaspars nav nejaušs stāsta varonis. Viņš vedīs mūs piedzīvojumā, labi pazīstot Guntaru un savulaik piesaistot daudzus dimanta biznesa finansētājus Latvijā. Diemžēl viņi visi savu naudu ir pazaudējuši. Arī Kaspars. Taču šis stāsts nebūs par naudu, bet par draudzību un lietām, kas ir daudz vērtīgākas par to, ko varam nopirkt veikalā.

Filmas radošā komanda: režisors Kaspars Roga, producenti Undīne Buka un Sandijs Semjonovs, montāžas režisore Audinga Kučinskaite, operators Jānis Andrējevs. Filmu kompānijas - Skuba films un Zorge Cinema. Filma tapusi ar Nacionālā Kino centra atbalstu.

Aplūko kadrus no filmas.

No 10. maija filma būs skatāma kinoteātros visā Latvijā.

"Meklējot Mr. Kauliņu"
"Meklējot Mr. Kauliņu" Foto: Filmas plakāts
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 1

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu