Kivičs pirms Latvijas pamešanas atklāj, ar ko nodarbosies ārzemēs

FOTO: Ekrānuzņēmums

Skandalozais mūziķis Andris Kivičs un viņa mīļotā sieviete Liene Skulme svētdienas, 28. aprīļa, vakarā vietnē "Facebook" publicēja savu, kā paši atzīst, pēdējo tiešraides video pirms došanās prom no Latvijas. 

Tiešraides laikā pāris atbildēja uz fanu iesūtītajiem jautājumiem. 

Mūziķis skaidroja, kāpēc atcelts boksa mačs ar lētas slavas tīkotāju un viltus ziņu izplatītāju Niku Endziņu, dalījās ar viedokli par 9. maija svinībām Rīgā, un paziņoja, ka politikā vairs nevēlas darboties. 

Pāris savus kvēlākos fanus iepriecinājis ar muzikālu jaunumu - 30. aprīlī tiks izdota dziesma "Vanna", atsaucoties uz tiešraidi, kurā mūziķis nejauši pazibināja savus plikumus

Tāpat Kivičs un Skulme paziņoja, ka jau pavisam drīz pametīs valsti, bet jūlija beigās atgriezīsies atpakaļ Latvijā. Uz jautājumu, ko mūziķis plāno darīt ārzemēs, Kivičs sacīja, ka ir ar mieru strādāt bārā, spēlēt ģitāru kafejnīcās, kā arī darboties tūrisma nozarē.

Plaši aprunātais pāris atklāja, ka šogad plāno apprecēties. Tiesa, Kiviča un viņa divu meitu mammas Madaras Kivičas laulība joprojām oficiāli nav šķirta. 

Uz augšu