"Līvi" publicē jaunas dziesmas video un gatavojas albuma izdošanai

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
"Līvi"
"Līvi" Foto: publicitātes

Jau šo piektdien, 17. maijā klajā nāks grupas “Līvi” jaunākais studijas albums “Pluss mīnuss” ar astoņām jaunām un divām papildus, mazliet agrāk ierakstītām Ainara Virgas dziesmām. 

Viena no jaunajām dziesmām, kuras video jau publicēts, ir Ainara Virgas dziesma ar paša autora vārdiem “Rumpi Pumpi vīrs”. Dziesmas videoversijas autors ir Ritvars Bluka. Dziesmas audio māsteru veica Martins Ankeliuss, studijā “Cutting Room” Stokholmā.

Ainars Virga: “Šoreiz dziesmas motīvam izvēlējos skaitāmpantiņu, tāpēc arī pieaicināju dziesmas ierakstā bērnu popgrupu “Tev un man”, Igetas Gaiķes vadībā. Viņi laiku pa laikam piedalās arī mūsu koncertos.”

Noskaties video!

Dziesmas ierakstītas Mārtiņa Burkevica studijā un dziesmas “Rumpi Pumpi vīrs” ierakstu viņš pats arī ir miksējis. Pārējās jaunās albuma dziesmas miksējis Krišjānis Geidāns. Albuma dizainu veido Guntars Ošenieks.

Grupa “Līvi” sastāvā šobrīd muzicē Ainars Virga, Buks (Jānis Buķelis), Guntars Mucenieks, Henrijs Mucenieks, Edgars Silacērps, Alex (Aleksejs Balinskis) un Ilvars Manfelds.

Albuma publiskā prezentācija notiks 20. maijā, Liepājas koncertzālē “Lielais dzintars”, kurā izskanēs Ainara Virgas 55 gadu jubilejas papildkoncerts. CD albums būs pieejams koncerta norises vietā. Biļetes Biļešuparadīze.lv.

No 17. maija albums būs lejupielādējams un klausāms visās populārākajās mūzikas straumēšanas un lejupielādes vietnēs visā pasaulē, bet CD būs iespējams pasūtīt izdevēja “MicRec” mājas lapā internetā www.micrec.lv.

Foto: Grupa "Līvi" gatavo jaunu albumu.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu