“X Faktora” uzvarētāja baltkrieviete Kattie atklāj, kā tērējusi iegūtos 10 tūkstošus eiro

Sejas.lv
“X Faktora” uzvarētāja baltkrieviete Kattie atklāj, kā tērējusi iegūtos 10 tūkstošus eiro
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Mārtiņš Otto/TVNET

​Uzvarot pašmāju šova “X Faktors” otrajā sezonā, baltkrieviete Kattie jeb Jekaterina Rudņicka saņēma līgumu ar ierakstu kompāniju “Sony Music” un 10 tūkstošus eiro. Sarunā ar žurnālu “Privātā Dzīve” viņa pastāstīja, kas tiek darīts pēc gūtajiem panākumiem.

Viņa ar ieraksu kompāniju strādājot pie debijas singla izdošanas un sapņojot par minialbumu, kā arī daļu no iegūtās naudas iztērējusi jauna spēkrata “Škoda” iegādei: “Man jau bija auto, bet izdomāju, ka to varētu nomainīt. Pārāk dārga jaunā mašīna nav, gribējās, lai nauda paliktu pāri.”

Kā ziņots, muzikālais šovs “X Faktors” jau septembrī atgriezīsies TV3 ar vēl lielāku vērienu, jo līdzšinējai žūrijas komandai – Aijai Auškāpai, Reinim Sējānam un Intaram Busulim – pievienojas mūzikas producents, dziesmu autors un izpildītājs, un grupas “Musiqq” dalībnieks Marats Ogļezņevs.

Par pievienošanos šovam stāsta Marats: “"X Faktors" ir liels un vērienīgs projekts visā pasaulē un nu jau arī divas sezonas Latvijā, kas, manuprāt, ir ļoti svarīgi Latvijas mūzikas tirgus attīstībai. Tas arī ir viens no iemesliem, kādēļ piekritu piedalīties šovā. Turklāt šovs nozīmē iespēju arī man izkāpt no savas komforta zonas, jo vēlos ieraudzīt talantus, kas ik dienas ir līdzās tepat Latvijā, smelties iedvesmu un, protams, palīdzēt ar savu pieredzi.”

Marats būs gan žūrijas loceklis, gan arī mentors komandai, kas potenciālajiem dalībniekiem sniedz lielākas iespējas nokļūt uz šova skatuves, jo turpmāk šovā būs četras dalībnieku kategorijas - vokālās grupas, 25+, meitenes vecumā 16—25 un puiši vecumā 16 — 25. “Savā komandā īpaši aicinu jauniešus, kurus interesē mūsdienīga mūzika, reps, hiphops, kā arī jauniešus, kas paši komponē mūziku un raksta dziesmu tekstus, jo atrast kādu, kas to darīs tavā vietā, ir ļoti sarežģīti,” tā Marats.

Jautājot, vai Marats ir gatavs uzvarēt šovā, viņš atbild pārliecinoši: “Es kā mentors primāri vēlos palīdzēt ar savām zināšanām un pieredzi, kas var atnest uzvaru manai komandai. Turklāt svarīga nav tikai uzvara, bet arī tas, ko tu pēc tam ar šo uzvaru dari, – un es darīšu maksimumu, lai jauno zvaigzni iedvesmotu spert drosmīgus soļus savā muzikālajā karjerā!”

Foto: "X Faktora" otrās sezonas fināls

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu