Slavas kārotāju rīkotā ballīte piedzīvo izgāšanos; Regīnai Devītei arī ir, ko teikt

Sejas.lv
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 2
Foto: Ekrānuzņēmums

Pirmdien, 15. jūlijā, pie skatītājiem nonāca "Gribi kļūt slavens?" jaunākā epizode, kurā slavas kārotājiem tika dots uzdevums bez naudas sarīkot ballīti. Šova vadītāja Evelīna Pārkere bargi kritizēja dalībniekus, un, viņasprāt, ballīte piedzīvoja izgāšanos. Ko par pasākumu domā uzaicinātā viešņa, aktrise Regīna Devīte

Viens no uzdevumiem bija uzaicināt uz ballīti pēc iespējas vairāk sabiedrībā pazīstamu cilvēku. Viena no viešņām bija seriāla "UgunsGrēks" zvaigzne Regīna Devīte, kura, neraugoties uz to, ka ballīte nebija izdevusies, spēja atrast lietas, kas viņai patika. "Es redzēju, ka ir ļoti daudz darba ieguldīts, ka tas nav tā vienkārši "tikai tā"."

Tāpat viņa atzinīgi novērtējusi dalībnieku grimu un tērpus. "Es domāju, ka jaunieši izdarīja visu. Varbūt nevajadzēja runāt tikai sliktu. Vajadzēja visiem pateikt paldies un ka ballīte turpinās," uzskata Devīte.

Kā zināms, pēc šīs sērijas kacekļa publiskošanas šova vadītāja Evelīna Pārkere nolēma pamest projektu naidīgo interneta komentāru dēļ. 

Foto: ieskats bēdīgi slavenajā ballītē

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 2

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu