Mirušā Robina Viljamsa dēls dzēris kāzas aktiera dzimšanas dienā

Sejas.lv
Mirušā Robina Viljamsa dēls dzēris kāzas aktiera dzimšanas dienā
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Reuters/ScanPix

​Svētdien, 21. jūlijā, aizsaulē aizgājušā aktiera un komiķa Robina Viljamsa ģimene svinēja gan viņa dzimšanas dienu, gan dēla Kodija (27) kāzas ar mīļoto sievieti Mariju.

Viljamsa meita Zelda (29) dalījās ar foto no skaistās dienas un atklāja, ka šī diena viņai ir nozīmīga ar vairāk nekā vienu svarīgu notikumu viņas dzīvē: “21. jūlijs man gadu laikā ir nozīmējis dažādas lietas. Šajā dienā dzimšanas dienu svin viena no manām mīļākajām dvēselītēm uz šīs zemes – Džuno Templa. Tā ir arī diena, kad Nīls Ārmstrongs spēra pirmos soļus uz Mēness (kā kosmosa nūģim man tas ir ļoti svarīgi). Tā ir arī diena, kad piedzima mans tētis, un pēdējā reize, kad redzēju viņu dzīvu. Pēdējais notikums sāka izsūkt prieku no pārējiem, bet tad šis datums kļuva par kaut ko pavisam citu. 2019. gada 21. jūlijā es oficiāli tiku pie jaunas māsas! Marija un Kodij, jūs esat gaisma mūsu dzīvēs.”

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

The 21st of July has meant many things to me over the years. It’s the birthday of one of my favorite souls still on this earth, @junotemple. It’s the day Neil Armstrong stepped on the moon (as a space nerd, that’s pretty damn important). And it was the day my Dad was born, and the last day I got to see him. That last one had begun to usurp the joy of the first two in recent years... that is, until two days ago, when it became something new. On the 21st of July, 2019, it became the day I officially gained a new sister! To @mariaaafloresssswilliams and Cody, you are a light in all of our lives. I’m so grateful to have paid witness to your love over the years, to have watched you grow and care for each other in ways we should all be so lucky to experience. You were already part of the family in my eyes, but now there’s an official slip of paper somewhere that agrees! Zak, Mom and I love you both dearly, and I think I can speak for all of us when I say CONGRATULATIONS TO THE BRIDE AND GROOM!!! ?????? ♥️ Photos by @cassievalentephoto

A post shared by Zelda Williams (@zeldawilliams) on

Kodija un Zeldas māte ir Robina otrā sieva Mārša Greisa, no kuras viņš izšķīrās 2010. gadā. Aktieris gadu vēlāk salaulājās ar Sjūzenu Šneideri.

Viljamss no šis pasaules aizgāja, izdarot pašnāvību 2014. gada 11. augustā.

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu