Pirms albuma izdošanas "Carnival Youth" piedāvā jaunu singlu

TVNET
Pirms albuma izdošanas "Carnival Youth" piedāvā jaunu singlu
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
"Carnival Youth" un videoklipa filmēšanas komanda Alūksnē
"Carnival Youth" un videoklipa filmēšanas komanda Alūksnē Foto: publicitātes

Grupa “Carnival Youth” piedāvā jaunu singlu un video “Only the Moon Can See the Sun” nedēļu pirms gaidāmā albuma “Good Luck” iznākšanas 16. augustā. Šajā dienā plkst. 17 grupai paredzēta autogrāfu sesija mūzikas veikalā “Randoms”, Rīgā. Savukārt jaunā albuma prezentācija notiks 29. augustā Rīgā, “K.K. fon Stricka villas dārzā”. (Ieeja bez maksas.)

”Carnival Youth” dalībieks Emīls Kaupers atklāj, ka dziesma ir par prokrastināciju: “Es domāju, katram dzīvē ir lietas, kas ilgi maisās pa galvu un neļauj līdz galam būt laimīgam. Tās gribas atrisināt, taču vieglāk ir risinājumu atlikt un atkal atlikt uz citu reizi. Tāda atlikšana var vilkties ļoti ilgi, jo tai nav gala termiņa. Ir grūti saņemties un spert pirmo soli, taču šī dziesma ir iedrošinājums būt drosmīgiem!”

Mūzikas videoklipu dziesmai veidojuši jaunie režisori Ieva Aleksa un Pēteris Vīksna, kurš to raksturo šādi: “Klips apspēlē saikni starp sapņiem un realitāti, par atskaites punktu izmantojot dziesmu vārdus, kurus interpretējām gan burtiski, gan caur dažādām abstraktām šo vārdu un simbolu asociācijām.”

Šis ir jau otrais mūzikas video, ko “Carnival Youth” ir filmējuši Alūksnē, un šoreiz vienā no epizodēm ir redzams arī biatlonists alūksnietis Andrejs Rastorgujevs. Roberts Vanags turpina: “Alūksnē katru reizi atgriezties ir liels piedzīvojums. Paldies pretimnākošajiem darbiniekiem un Alūksnes mītiskajiem rūķiem un nārām, kas šoreiz nevienu klipa varoni nepārņēma savā varā, kā tas notika dziesmas "Ūdensmērītāji" videoklipā!”

Video: "Only the Moon Can See the Sun".

16. augustā gaidāmais albums būs pieejams CD un dubultplates formātā. Jāatzīmē, ka platei būs pieejama arī limitētas tirāžas versija. Gaidāmais albums “Good Luck” ierakstīts vasarā “Red Bull Studios” Sanpaulu, Brazīlijā. Albumu producējis Gatis Zaķis, to miksējis Grammy balvas ieguvējs Nikolas Verness (Nicolas Verhnes). Skaņas pēcapstrāde tapusi “Sterling Sounds” Ņujorkā, un to veicis Gregs Kalbi (Greg Calbi).

Albuma “Good Luck” koncertturneja Eiropā sāksies septembrī, un tās ietvaros grupa sniegs koncertus Vācijā, Šveicē, Austrijā, Lietuvā, Polijā, Slovākijā, Čehijā. Pirmdien, 12. augustā, “Carnival Youth” uzstāsies vienā no lielākajiem Eiropas festivāliem “Sziget”, Ungārijā. Latvijā koncertturneja norisināsies šādos datumos un vietās: 15. novembrī Aizkrauklē, 16. novembrī Līvānos, 17. novembrī Valmierā, 20. novembrī Madonā, 23. novembrī Rīgā, “Hanzas Perons” un 30. novembrī – Liepājā.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu